Çevrim içi Sohbetler

tetikleyiciler
Kullanıcı hedefli ve davranış Gani Gani mesajlar gönderin. Örneğin, Mobilfm.net’de kullanıcılar bir sohbet ile özgürce olarak yakınlaşarak Selbest sohbet odaların’da yardımcı olabilirsiniz.

Ön sohbet formları
Ziyaretçilerinizden sohbet etmeden önce kendimizi En güzel şekilde tarif edebilirsiniz. Bu, sohbet taleplerini triyaj etmenize ve yüksek değerli Online kullanıcılar öncelik vermenize yardımcı olur.

Ziyaretçi listesi
MobiL Fm Chat ,Sohbet ,eğlence ,müzik ,canli web sitesi ziyaretçilerini ve gezinmekte olan sayfaları izlemek için Sohbet kullanmaktadır. Bu, belirli kullanıcıları hedeflemelerine ve ihtiyaç duyduklarında yardım sunmalarına olanak tanır.

Çevrim içi Sohbetler
Sohbet odası kullanıcaları çevrim içi sohbetlerde sadece kendi özel odalarında sohbet etmektedir. mobilfm’de özel sohbet odalarında 1’re,1 sohbet etme imkanı sunar.

Sohbet derecelendirmeleri
Sohbet, herhangi bir destek kanalının en yüksek memnuniyet derecesini sunar, ancak iyileştirme için her zaman yer vardır. Geri bildirim toplamak için sohbet reytinglerini kullanın ve performansınızı artırmaya devam edin.

Bir yazı Bin Kelime bedeldir.
“Bir Cümle bin kelimeye bedeldir” bazen olur sohbet esnasında.
parmaklarınız dan çıkıcak bir yazı bazen karşı taraftaki sohbet arkadaşınıza eğır gele bilir Biz MobilFm.Net ailesi olarak En güzel Sohbet ortamını ve en güzel yetişkin kullanıcaları bir arada buluşturmak için çalışmalaramız en iyi şekilde devam etirmektedir.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
246 okuma
17 Şubat, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?