hoşsohbet

sözlü, ayrıntılı, Sohbet anlamları. Konuşkan, Konuşkan, konuşkan niteler bir kişi konuşur bir harika anlaşma. Konuşkan olan bir nötr veya hafif olumsuz kelime uygulandığı için bir kişinin olduğu eğimli için konuşmak bir harika , anlaşma bazen olmadan : öneme bir konuşkan bir çocuk. Çenebazda kişi konuşur ile sıkıcı kalıcılık, genellikle yaklaşık kişisel ve önemsiz şeyler: bir geveze yaşlı adam. Bir konuşkan kişi, müstakbel için olmak hoşsohbet, konuşur devamlı ve en uzunluğu: Bir konuşkan ev sahibi.

GEVEZE
Bir Çenebazda kişi sadece (… ve konuşan ve konuşan ve konuşan) konuşurken durmayacak.

Mobil fm ilğinç sözcüklerinden “geveze edici veya prattik ” için gelir . Birisi tuhafsa, sadece konuşmaktan hoşlanmaz; Gerçek konuşma olsun veya olmasın, konuşma uğruna konuşmaya şımartıyor. Uçağın yanında yanında oturan perişan bir komşunuz olduğunu keşfederseniz, tüm gezi boyunca aklından geçen her şeyi duymak istemiyorsanız, sadece uykunuzu uyandırmak isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
241 okuma
31 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?