Kadının ve erkeğin (Gizli) erojen bölgeleri

Erojen bölgelerde, vücut kısımları, ihale dokunuşlarıyla keyifle uyarılabilecektir. Hamilelikte seks Bilinen erojen yerler dışında, test edilmesi gereken gizli alanlar da bulunmaktadır.

Bir erojen ortamlardan bahsediyorsa, dokunarak cinsel heyecana yol açabilen vücudun kısımlarını ifade eder . Bunlar:

spesifik erojen yerler
özel olmayan erojen bölgeler
Nasıl beğeni çoğalıyor?
Hem kadınların hem erkeklerin erojen bölgeler var. Bununla beraber, bu yerler yalnızca Hamilelikte seks heyecanlarını almak için basmanız gereken butonlar değildir. Uygun bir beğeni olmadan, uygunsuz tahriş hastalık verebilir ve ya hatta ağrıya yol açabilir .

kızlarla kurdunuz, cinsel Sohbetler ile Kısa Bir açıklama  içerisinde bulundunuz ortamda kızlarla cinlselik sohbetler,de kaçının Cinselik sohbetleri evinizde beraber yanlız kaldınız’da  ‘özgürce Sohbet” ederek başlata bilirsiniz. en güzel zevk hissi uyandıran bölgeler. Eğer zevk duygusu artarsa, beyinden cinsel merkezlere sinyallerin aynı anda cinsel organların sinir uçları yaygınlaşır .

Ile sinirlerin erogenous bölgelerin tahriş, beyin tersi geçirilir omurilik olur. Uyarıcıların işlenmesi beynin içinde gerçekleşir, bu da zevk artışına yol açar.

Erojen yerlere dokunarak, bir kişi çoğunlukla cinsel olarak heyecanlıdır. Bununla beraber, bu cinsel isteklilik ve dokunuşun da keyif verici olarak algılanıp algılanmadığına bağlıdır. Bununla birlikte, beğeni duygusu kişiden kişiye değişir ve alakalı tercih ve beğenilmeyenlere bağlıdır .

Kadının öfkeli mekanları
Bazı erojen yerler bilinmektedir. Dişi olanlarda bunlar başlıca aşınma bölgelerinden biri olan klitoris ve vajina (kılıf) aynı zamanda ikincil erojen bölgeler olarak sayılan memeler ve meme başlarıdır .

Klitoris
Erektil dokudan oluşan ve yalnızca zevkten görevli olan klitoris, hanımefendilerin klasik erojen bölgelerinden biridir . Yaklaşık on santimetre ölçülerindeki klitoris, kan akışının artmasıyla beraber heyecanlı bir şekilde büyüyebilir.

Klitorisin ucu da olduğu klitoris denir. Bu ucun dokunuşlarını harekete geçirerek, bir orgazm getirmek mümkündür . Kadınların vajinal orgazmlardan daha çok klitoral orgazm yaşaması daha ihtimaller içindedir.

Vajina
Kadının bir başka klasik erojen bölgesi, kaslı ve yivli bir kanal olarak oluşan vajinadır (vajina). Vajina vajinanın ağzından servikse ulaşır. Eğer heyecanlıysa, arka kısımda bir uzantıya gelir.

Memeler
Hem de classic kadın erojen yerler arasında göğüsler ve meme başları yer alır. Göğüsler sadece ikincil üreme organları olmasına rağmen, çoğunluk ile tahrişe karşı aşırı duyarlıdırlar.

Cinsel uyarılma, genişlik ve boyunda artış gösteren meme uçlarının montajı ile ilgilidir. Bazı hanımefendiler yoğun göğüs stimülasyonuyla orgazm yaşarlar.

Kadının gizli erojen bölgeleri
Kadınlar hemen hemen bütün bedeninin erojen bölgeler bulunduğu konusunda bir avantaja sahiptirler. Bununla birlikte, beğeni duygusu bireysel olarak fark eder, böylelikle eşin bireysel zevkleri sabırla test etmesi icab eder.

Erojen bölgelerde, spesifik olmayan ve spesifik erojen bölgeler arasında bir fark yapılır. Arasında spesifik olmayan erojen bölgeler çok tüylü ait deri alanları saç folikülleri ve sinir uçlarının normal yoğunluğuna sahiptir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
265 okuma
29 Ocak, 2018

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?