Kızlar sohbet

Bir insanı toplamak , bazen sizi inandırmaya götüren insanlar kadar zor değildir … Ama insanları baştan çıkarmak ve onları anlamak için öğrenmek hala bir sanattır … ustalaştırabileceğiniz bir sanat formu, Madam, bu anı başlatın!

Serıdan çıkan bu ilk makalede, bir erkeği baştan çıkarmak için , bilmeniz gereken temel kuralları ve bunun yanında sınıfı ve zerafeti etkili bir şekilde bir erkeği baştan çıkarmanıza izin veren baştan çıkarma yöntemleri setini de ele alacağız !

Birçoğunuz siteyi ziyaret ediyor ve size hizmet etmek ve özellikle kadınsı baştan çıkarıcılık bilgisini artırmak ya da isterseniz heykel yapmak görevimizdir .

Ama istediğin adamı yakalamanızı sağlayacak baştan çıkarmanın sırlarını paylaşmadan önce , sana bir sır vereyim.

İlk kitabımda açıkladığım gibi, erkekler Star / Stop düğmeleri gibidir. Star düğmesine basmanız yeterlidir, işte gidersiniz! Bu arada siz bayanlar, adım adım hareket eden ses düğmeleri gibisiniz, hacmi biraz yukarıya çevirmeliyiz, başka bir deyişle, hedeflerimize ulaşmak için bütünüyle bir baştan çıkarma cephanesine ihtiyacımız var. Farkı gör.

Ayrıca, ciddiye  ”acımasızca ” baştan çıkaran ilk kız arkadaşıma küçük bir övgü de vermek isterdim ve beni onun üzerinde tamamen delirtti ve hala başardı …

Şık ve şık! Ona minnettarım, çünkü bu yazıyı yazarken öncelikle turkie’de iki güzel süpermodelin yanındayım, fakat daha da önemlisi, tüm şeytani küçük teknikleri analiz edip onlardan ilham alacağım ve sonra Kadınları baştan çıkaran erkekler için en iyi tarif olan sana vermek için dişileştirilmiş erkeklerin tekniklerini ekleyeceğim .

Ama ciddiye … turkie’de değilim ve bir süper modelin yanında değilim, aslında kedim faremle dizüstü bilgisayarımda dolaşıyor ve beni yazmaya devam ediyor … arzu’e git, yere yat! şimdi teşekkür ederim … (evet, adı Arzu’Tatlım)

Hadi devam edelim…

Çaresiz kadınların söylediği gibi erkekler hepsi pislik değil, Kaybeden adamların dediği gibi, kadınlar tümüyle fahişe değildir … her şey bir sorudur …?[ Oku ]

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
232 okuma
25 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?