tatlı chat

TatLı Chat ve Sohbet odaları

Saç stilinizi daha sık değiştirin ve mümkünse uzun saçları büyütmeye çalışın, bu kadınsılığın tipik bir işaretidir. Az ya da çok seksi ve cazibeli kıyafetlere yatırım yapın. Yaz aylarında etek giyin, kadınsılığın başka bir işaretidir … ve biliyorsunuz, dolabın içindeki bütün eril kıyafetleri yakıyorsunuz, kadınları erkek gibi giyinmeyi görmekten nefret ediyoruz.

Unutmadan önce size küçük bir ipucu vermek istiyorum … Birkaç farklı parfüm bulundurun! Her tarihe farklı bir parfüm takan bu kızı hatırlıyorum, ne zaman şehvetli ve keyifli bir koku kokladığımda beni delirtiyorlardı. Bu hileyi deneyin ve görüşlerinizi bildirmeme izin verin.

“Nadir” bir kadın ol Tatlım
Nadiren her şey pahalıdır: görüldüğümüz sürece, ne kadar çok duyarsak o kadar çok sıradan oluruz. Bir grubun üyesiyseniz, bir süre uzak durun; insanlar sizi daha fazla konuşur, sizi daha fazla takdir edecekler. Yokluğunu uygulama: kıtlık değerinizi artıracaktır.

Yazar , psikolog iLginç ‘nin, Etki ve İkna’nın mükemmel kitabı olan kıtlık ilkesini kitlesel bir ikna silahı olarak tartışır ve uygun bir şekilde baştan çıkarıcı etki ve ikna tekniği ile mükemmel bir araya gelir. Bu nedenle bayanlar, kıtlığı silah olarak kullan.

Kendinizi nadir ve özel bir kadın haline getirin , günümüz erkekleri konvansiyonel ve sıradan kadınlara dayanamaz; tüm ilginç erkekler bu noktada çok fazla talep ederler. Genel olarak, bir kıtlık durumu bizi bulutlar ve karar verme yetkilerini azaltacak bir şekilde tepki haline getirir ve zevk, artık nadir bulunan bir şeyden zevk almaktan ibaret değildir; ancak buna sahip olmaktan kesinlikle İSEDİR.

Başka bir deyişle, bir adam sizi özel bir kadın olarak görür görmez bana bayanlar güvenin, baştan çıkarıcı çalışmanız kesinlikle amacına ulaştı … İçerde!

Farklı terimlerle ifade etmek gerekirse, “Mecnun ve Leyla” etkisi muhtemelen kıtlık ilkesiyle ilişkili en yaygın fenomendir, bu nedenle ebeveynler bir ilişkiye ne kadar çok karşı koyarsa o çift birleşecektir.

Bu durumda, hissettiğimiz kayıptaki sansasyon bizi körü körüğe ve emrinde olan her yolla diğerine daha fazla odaklanmamızı sağlayacaktır. Aşk , sevgi , canım , bitanem , TatLım , Balım

Bu ikna etme ilkesinden yararlanın, kendisine baştan çıkardığınız ve zaten kazandığınız izlenimini vermeyin.

Ve doğal kalırken nasıl bir erkeği baştan çıkarırsınız?
Doğru cevabı sağlamak için son yıllarda üzerinde durduğum soru bu! Aslında, erkekleri baştan çıkarmak istiyorsanız, baştan çıkarmaktan başlamak zorundasınız.Bitanem,canım,tatlım,balım

Ardından, iletişim, güven ve son olarak, isteğe bağlı olarak baştan çıkarma tekniklerine hakim olmanız gerekir. ”Tatlım

Buna ek olarak, baştan çıkaran kadının zihniyetini kabul etmeli ve geliştirmelisiniz ; baştan çıkarmanın gizli kodlarının sizin için çocuğun bir oyunu haline geldiğini UNUTMAK olarak görmek şaşıracaksınız.

Her şeyi hazırladım ve tek bir kitap halinde kurdum,Tatlım.

Bu kitap, dürüst olalım, sizi bir tür alay ya da yuneticiye dönüştürmekle ilgili değil.

Hayır, ondan uzak …

Şahsen, baştan çıkarıcı olmayı öğrenmek istiyorsanız şunları yapmanız gerektiğine kesin olarak inanıyorum:

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
295 okuma
25 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?