Android sohbet

IOS / Android için MobiLFm Chat, hareket halindeyken IOS / Android telefonlarınızda / cihazlarınızda Mobilfm Chat’imi çalıştırmanızı sağlayan en iyi IOS / Android sohbet uygulaması. MobiL Fm Chat’in mobil canlı sohbet uygulamasıyla, web sitenizin ziyaretçileri ile her zaman her yerde ziyaret edebilir ve müşterileriniz için kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

IOS / Android cihazlar için uygulama, web sitenizin ziyaretçileri ile etkili iletişim için gerekli tüm özellikleri içerir. Başlıca özellikleri arasında gerçek zamanlı trafik izleme ve sohbet, sohbet davetiyeleri bulunur. Sistemden çıkış yapmazsanız, uygulama siz kapatırsanız bile yeni gelen sohbetleri size bildirecektir.

Canlı MobiLFm Sohbet,müzik,eğlence odaları
BirBirinden farklı Oyun kanalarıla farklı sohbet odalarıyla
Sınırsız Eğlnece Sende daha önce gömedın bayanlarla sohbeti başlat En canlı ve en ideal sohbet odalarında farklı alemlerde farklı sohbetle sende katıl sohbetin merkezine aşk,sevgi,neşe,hasretliklerine sende son ver artık Sohbetin yenı adresi cepte mobilfm sohbet odaları tadını çıkar.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
116 okuma
28 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Bugün herkesin tüm dünyada bir Android akıllı telefonu var. Bu, mobil oyunlar, eğlence oyun alanları ve diğerleri gibi servisler sağlayan bir kaç apks geliştirilmesine yol açmıştır. Herhangi bir uygulamayı indirmek için bir kullanıcının Google Mağazasında bir hesap edinmesi gerekir. Ancak Android kurallarına uymadığından tüm uygulamalar mevcut değildir. Bununla mücadele etmek için MobiLfm adında yeni bir uygulama geliştirildi. Bu yardımcı Android çalışan akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde çalışır ve MobiLFm oyunları en büyük mağazaya sahiptir. #Oxm , #yarişma, #test, #helpers, #kelime ve diğerleri. Sıfır reklamlar ve içeriğe kilitlenmiş olarak geliyorlar! Daha fazla bilmek ister misiniz? Android tabletinizde ücretsiz olarak MobiLFm indirmek için MobiLFm https://play.google.com/store/apps/details?id=mobilfm.mobilfmnet ziyaret edin . Uygulamanın kurulum talimatları orada

  • Bugün hemen hemen herkes komik videoları, bedava filmleri ve diğer içerikleri yüklemek ve izlemek için YT’yi veya başka bir hizmeti kullanıyor. Ama bazen bir film indirmek istiyorsunuz ve hosting böyle yapmanıza izin vermiyor. MobiLFm App sana yardım etmeye geliyor. YT, Facebook, Vimeo ve diğerleri de dahil olmak üzere mayıs servislerinden bir film elde etmenizi sağlar. Bunu yapmak için video sayfasını açmanız ve indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca,MobiLFm Sohbet uygulaması ücretsizdir ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir! Sohbet’i şimdi indirin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için favori videolarınızı indirmeye başlayın!

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?