Bu Sohbet farklı

Bu Sohbet Hakkında

Diğer insanlara saygı gösterin, Kimseye zarar verebilecek hiçbir şey yapmayın, Cinsel olarak nesneleştirme, sürünme, şiddete dayalı eylemleri tanımlama, fiziksel tepkilerinizi açıklama, nefret söylemi veya cinsiyet, din, etnisite, cinsiyet veya sosyoekonomik altyapıya dayalı ayrımcı bir dil. Yanlış davranış durumunda, Sohbet yasağını ve hesabın iptalini yapmaktan çekinmeyiz.

Çok sayıda sınırlamayla Konuk Olarak Sohbet Edebilirsiniz, bu, çevreyi beğenip beğenmediğinizi denemenizi sağlayacaktır.

Bir Kullanıcı Hesabı Kaydetmek Sohbetimizin tüm Sosyal özelliklerine sahip olmanızı, duvara mesaj göndermenizi, Arkadaşlık taleplerini gönderip almanızı, detaylı bir Profil ve daha fazlasına sahip olmanızı sağlar.

Kullanıcılarımız adım adım tüm fonksiyonları öğrenmenize yardımcı olacak, zaman içinde diğer birçok özelliğe erişebilmek için VIP kullanıcısı olabilirsiniz, tüm bunlar ücretsiz.

Bir Hesap oluşturmak istemiyorsanız, erişim alanında “Daha Fazla Seçenek” i tıklayarak MobiL‘e ile giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
76 okuma
29 Haziran, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?