Canım Tatlım

TatLım
İsmi

: çok sevdiğiniz bir kişi
: sevdiğin birine hitap etmek için kullanıldı
: tür veya yardımsever bir kişi : çok hoş birisi

Eşanlamlılar ve Zıt tatlım
bir aşık kime olan bir kişi
onun için çiçekler eve getirdi sevgilinize
eş anlamlıları tatlım

sevgilim , sevgim , canım , alevim , tatlım , balım , sevgi , sıkmak [ argo ], tatlı , tatlım , tatlım pasta , truelove
İlişkin Kelimeler tatlım
beau , erkek çocuk , erkek arkadaş , adam , adam , Aşık , kız , kız arkadaş , inamorata , yemek , tatlandırcı , şeker , şekerim
Aşk , sevgilisi , Metres
bebek , ördek (ler) [ çoğunlukla Türkçe ], evcil hayvan
tarih , eskort , istikrarlı
hayranı , cesur , talip , evlilik , damat , koca
gelin , eş
hayat arkadaşı
Nişanlısı , amaçlanan
ezmek , kalp atışı

Tatlı Elmalar Yemek

Elma dünyasında en yeni ve en büyüğü takip etmekle uğraşıyorum. Her zaman yeni çeşitler ortaya çıkıyor. Herkes sonraki Sohbet’e katılmak istiyor. Türkiye’de bulunan Tatlı Meyhaneleri, Ekşi adlı yeni bir elma yetiştiriyor. İlk Meyve Pazarlaması tarafından dağıtılır. Ayrıca birkaç yıl önce kırmızı elmasını da serbest bıraktılar . Elmanın kendisi Yeni Türkiye kökenli.

Genel Duygu : Bu elmanın adının başına kadar yaşadığı kesin. Süper tatlı, gevrek ve sulu. Şimdiye kadar sahip olduğum en tatlı elmalardan biri. Ancak dengelemek için gerçekten hiçbir tatlı ve sonunda hiçbir gerçek lezzet. Su yemek gibiydi. Onunla birlikte olmak için sabırsızlanıyordum. Bu elmalardan bir daha denemek istemiyorum. Oldukça hoş görünüyor ve insanların sormak istediği tatlı, gevrek ve sulu öğeleri var. Standartlarımızımız o kadar düşük ki, bunların hepsi bu kadar önemliyse ve lezzet denklemin içine girmiyor mu?

Tatlı Elmalar Yemek Pişirme için İyi mi?
Bence bu elmanın sahip olabileceği tek yararlı şey, biraz tatlılık katmak için elma elma içeren bir elma kaynağına eklenir. Fırında pişirmek için çok tatlı ve tatsızlar.

abii ki hepsi benim düşüncem. Seninki nedir? Eminim elinde bu elmanın tadını çıkaran insanlar vardır ve meyve yiyen biri hakkında şikayet etmeyeceğim. türkiye Elmalar’ı denemek isterseniz, bu yerlerde Eylül ayı başında ve Ekim ayının başında bulunması gerekir:

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
190 okuma
25 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?