Chat

MobiLFm.Kesin

Çok değil, 10-15 yıl öncesine kadar görüntüsüz chat siteleri olurdu. İnternet ile ilişiği olan neredeyse herkesin bu biçim chat siteleri ile vakit geçirmişliği vardır. Karşılıklı olarak birbirine görünmeden yazışmak, aslında biraz da “denizden ne çıkarsa bahtına” gibiydi. Kim anımsar kim bilir chat siteleri sayesinde evlenen, arkadaş olup arkadaşlıklarını şimdiye dek sürdüren insanların varlığına bile rastlanabilir. Bazılarımız “keşke imkan olsa da o eski günlere dönsek” diye serzenişte bulunuyordur diye tahmin ediyorum; işte MobiLfm.Net sizi tam olarak geçmişe götürmese de özlediğimiz nostaljik chat sayfasını hizmetinize sunuyor.

MobiLFm.Kesin nedir?

MobiLfm.Net kullanıcılarına parasız mirc, chat hizmetleri yayınlayan, içinde daha diğer detaylı aktiviteler barındıran platformun adıdır. Sitenin tasarımına baktığımızda, oldukça yalnızca bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Sitenin kullandığı tema olabildiğince şık ve hiçbir seksiyon göz yormuyor. Farklı sohbetler yapmak, yeni arkadaşlıklar edinmek, vakit geçirmek isteyen hepimiz siteye kayıt olabiliyor. Eskileri anımsayanlar ve chat ortamından kopamayanlar için MobiLFm.Kesin, her şey düşünelerek hazırlanmış.

MobiLfm.Kesin site analizi

Siteye bağlanmak amacıyla ilk olarak arama çubuğundan www.MobiLFm.Net Kesin adresine bağlanmak icap ediyor. Bağlantı gerçekleştikten sonra 10 saniyelik bir güvenlik aşamasından geçiliyor ve otomatik bağlanılmadığı takdirde mauel olarak “giriş yap” butonuna tıklanarak chat sayfalarına giriş işlemi gerçekleşmiş oluyor. Daha sonra ortadaki menüden kendinize bir nick (rumuz) ve şifre belirmeniz sizleri chat sayfasına atıyor. Chat sayfasına girdikten sonra ise talep eder odalarda, ister bireysel (spesifik) olarak insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz. Bunlar dışında chat odaları arasında çarkıfelek, kelime, yarışma benzeri bölümlerde bir grup aktviteleri de yapmak olası.

MobiLFm.net MobiL Chat odaları Eğlencenin tadını Çıkarın..

Sitenin takdir gören bir diğer yönü de içeriğinde müzik platformu barındırıyor olması. Site içinde bir Dj bulunuyor ve böylelikle hem sıkılmıyor hatta sitede daha eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. MobiLFm. Kesin’e sadece veb üstünden girilmiyor, mobilfm.Kesin sayfasından lüzumlu program indirilerek de program üzerinden giriş yapabilir.

Daha evvel de bahsettiğimiz benzeri, farazi dünyada nostalji ile buluşmak, yeni arkadaşlıklar kazanmak isteyen herkes bu siteyi girip görmeli ve geçmişin ”chat sörfü’ dünyasının verdiği hazzı yine yaşamalı.

Bir önceki yazımda « Chat Sohbet makalem var.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
205 okuma
28 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?