Dinamik sohbet

Üstün Mobil Deneyim için Gelişmiş Sohbet odaları

MobiLFm’de mobil katılım çözümleri, mobil cihazlarda çalışan masaüstü sohbet çözümleri değildir. Mobil kanal, mobil katılım programınızın başarısı için çok önemli olan benzersiz bir dizi ihtiyaç ve en iyi uygulamalarla birlikte gelir. *

 

Gelişmiş sohbet odaları şunları içerir:

 

MobiLFm’de Entrasan.   Dinamik sohbet etkileşimi dahil olmak üzere mevcut dağıtım, raporlama ve MobiLFm MobiL klavye ile kusursuz entegrasyon (örneğin, müşteri, aracıları yazarken, dosya aktarırken vb. Görür). Ziyaretçi profillerini, birden çok sıra ve beceri tabanlı yönlendirmeyi tamamen destekler.

Aracılar için Mobil En İyi Uygulamalar Desteği.   Çözüm, mobil en iyi uygulamaları destekleyerek mümkün olan en iyi mobil Sohbet,deneyimleri sağlar. Örneğin:

Mobil Kullanıcı farklı entrasan ve ilginç.   Mobil,Aracılar, genellikle daha sık kulanıma sahip olan ve daha hızlı sohbet’e sürükleye bilir..

Mobil Hazır Yanıtlar.   Aracılar, yanıtları olabildiğince kısa ve köprüler olmaksızın kısa tutarak, mobil cihazlar için optimize edilmiş hazır yanıtların ayrı bir listesinden seçim yapabilir.

Görünüm Tabanlı Gezinme.   Aracılar, kullanıcıları belirli bir ürüne veya sayfaya kolayca yönlendirmek için sohbet penceresinde bir düğme görüntüleyebilir.

Sohbet Düğmesini Değiştir / Gizle.   Sohbet düğmesi, ajanlar mevcut olmadığında otomatik olarak değişebilir veya gizlenebilir.

* IOS ve Android arasında ve mobil uygulamalar ile mobil siteler arasında işlevsellikteki bazı değişiklikler var.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
125 okuma
20 Mart, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?