Erkek ne ister

Onun seni istediği hale getirmek istiyor musun? Onu sizin gibi sevmek mi, şehvet istiyorsanız de, adamınızın henüz başında olmayan bir adamı nasıl baştan çıkartacağınıza dair rehberiniz.
Bir insana baştan çıkarmak bir sanattır ve çok eğlenceli olanı baştan çıkarmaktır. Oluşturduğunuz cinsel gerginlik yüzünden kendinizi dolambaçlı ve becerikli hisseden bir adamı izlemek, az sayıda şeyin bir kız verebileceği bir acele. Bu ipuçlarından bazıları sinsi ve şema olabilir, ancak hey, oynamıyoruz kirli değiliz. Sadece bir kadın olmanın avantajını kullanıyoruz! Kendi erkeğiniz olmayan bir adamı nasıl baştan çıkaracağınızı öğrenin ve onu arzuyla terletirsin.

Peki bundan sonraki ne, onun sana aşık olmasını istermisin, yoksa kayıp bir yavrunun peşine düşen onunla mutlu musun? Her iki yönden de harika vakit geçireceksin ve harika bir vakit geçirmesine izin verdiğin için seni sevecek. Herkes mutlu ve dünya daha iyi bir yer!

 

Bir adamı nasıl baştan çıkarabilirim

 

Bir erkeği nasıl baştan çıkaracağını anlamak isterseniz, özellikle de kendi erkek arkadaşınız değilse, bunu yapmak için bu on ipucunu kullanın. Çok ince, şeytani bir şekilde masum ve onu baştan çıkarmak için asla seni suçlayamaz.

Sonuçta, bir insanı baştan çıkarmak için bu adımları kullanarak, onu gerçekten sizi arzuladığına inandırırsınız.

# 1 Göz teması kurun

Artık kendisine çekici geldiğini düşünmesini istemiyorsun, bu yüzden küçük bakan oyunu abartmayın. Bak, ama her zaman sana baktığı gibi uzaklaş. Bunu yaparak, ona bile baktığından emin olmayacaktır. Ve yine de, senden daha meraklanmaya başlar.

# 2 onun en iyi tarafını görmesine izin ver

Seksi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Yok hayır? Sonra seksi hissetmeye başlayın, kahretsin!

Şaşkın bir başörtücü olmak istiyorsanız, kendinizi böyle hissetmeniz gerekir. Ve bunu yaptığınızda, bu hareketi mükemmelleştirebilir ve maksimum kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Erkekler göğüs ve popo severim. Doğru olduğunu biliyorsun?

Tahrik etmek istediğiniz adamın yanında olduğunuzda elinizden geleni yapın. Eğrilerini ve tonlu seksi bacaklarından hayran kalmasına izin verin. Vücuduna aşık olduğunda kesinlikle baştan çıkma yolunda.

#3 Küçük bir göz kameri

Bir kadın olma konusunda büyüleyici olan şey, son derece kısa etek giymek ve boyun çizgilerini dalmak gibi çirkin bir şey yapabilmeniz ve hâlâ bir adamı bir sapık olduğun için suçlamanızdır. Elbette, şimdi kadınlar herkesi memnun etmek için bu seksi giysileri giymiyor değil mi?

Biz baştan çıkarmak istediğimiz çocuklar için bu şirin kıyafetleri giyiyoruz. Böylece tüm sapıklar, umursadığımız her şey için uzaklaşabilir. [Erkekler için: Bir kızın yarılmasına nasıl bakılır ]

Bir erkeği baştan çıkarmak istersen, asla her şeyi çıplak ya da kıt elbiseler giyin. Yanlış tür dikkat çekiyor. Bunun yerine şimdi ve sonra ona küçük bir göz atma imkanı veren bir şeyler giyin. Etrafınızda duruyorsa, bir parça kağıt veya çantayı almak için hafifçe öne eğin. Bir erkeğin gözleri, sinsi göğüs saksağısı söz konusu olduğunda oldukça hızlıdır. Bir adama şimdi gizlice bakmak için bir şans verme ve sonra sadece onları daha fazla görmek isteyecektir, ve umarım herhangi bir giysi giymez.

Şimdi elbiselerini giymek sizin kararınızdır, ancak bu hareket kesinlikle onu baştan çıkaracak ve onu daha çok istemektecektir.

 

# 4 Gülümse onun için

Erkekler otomatik olarak birlikte olması daha mutlu ve eğlenceli görünen kadınlara çekilir. Gülümseyen, seksi bir kadın, somurtkan, sarkmış bir kadından çok daha ulaşılabilir. Onunla konuşurken, sık sık gülümseyin. Sana iyi nazik ve mutlu görüneceksin, bu da onu kendine çekecektir. Ancak onun için bir şey olduğunun açıkça görülmesi nedeniyle gülümsemeyi aşırıya kaçma. Onu baştan çıkarmaya çalışıyorsun, onu sevdiğini bilmesine izin verme! [Okuyun: Sevdiğiniz bir adamla nasıl konuşacağım ]

 

# 5 onunla flört et

Tişörtünüze ilk birkaç adımınız varsa, baştan çıkaran adam zaten cinsel yollarla veya başka türlü cezbedici olurdu. Şimdi onu ısıtmak ve şimdi ve sonra biraz güvende olduğunuzu bildirmesini sağlayın. Onunla sohbet ederken, onunla flört etmeye başlayın ve onunla konuşmaya devam etmesini isteyin. Gözleri heyecana kapılmaya hazırsa ya da saçmalamışsa, bunda harika iş çıkarmışsın, değil mi, baştan çıkarıcı? [Okuyun: Bir adamla Sohbet etmeden nasıl flört edeceksiniz ]

Erkekler sohbet etmek daha eğlenceli

 

# 6 Beklenmedik dokunuşlara sahip olmak

Öğle yemeğinde onunla konuşurken, bir noktayı vurgularken parmaklarınızı avuç içine koyun veya caddeyi geçerken eliyle tutun. Yanında oturuyorsan, ayağının ayağına dokunmasına izin ver ve fark etmediğin gibi davran. Ona dokunmasına izin verecek koşullar yaratın, daha fazlasını isteyecektir.

# 7 Kendine atma

Bir adamı nasıl baştan çıkaracağını bilmek istiyorsan, kendine hiç atma ya da onun sıcak şeyler olduğunu düşündüğünü söylemeyeceğim. Bir erkeğin kendisiyle zaten ilgilendiğinizi bildirmesine izin vererek, antiklerinizden herhangi birisi sizi heyecanlandırmaz. Sadece dikkatini çekmek için çok uğraştığınızı varsayacaktır. Ve bunu istemiyorsun.

 

Bir erkeğin onu sevdiğini söyleyince, onunla oynamak için kendini zorla oynamaya başlamasını sağlayacaktır. Bir erkeği baştan çıkarmak yerine, çöp ve yapışkan görünecektir. Her adımda onun için bir baştan çıkarıcı iz bırakmış olsanız da, onu takip eden kişinin oğlu gibi görünmesini sağlayın.

# 8 şimdi ve sonra onu görmezden gelin

Her bir zamanlar, ikiniz arasında işler çok düzgün gibi hissederken, ona dikkat ve konuşma süresi çok fazla vermeyin. Bir kıza karşı harika bir zaman geçirdiğini hissedince, her zaman işleri kolaylaştırır. En azından başında, onun üzerinde bir izlenim bırakabileceğini düşünmesine izin vermeyin. Onu şimdi ve sonra görmezden gelin ya da onunla oynamaya çalışın. Güvensizliklerini her yere sallayarak onu daha sert sarhoş yapıyor olacak.

 

Erkeklerde Sevi ister

Erkekler`de ilgi ister

 

 

 

 

 

 

# 9 onu dans pistine götürün

Erkekler bir kızın eğrilerine asla direnemezler. O seksi eğrileri al ve bunları bir dans pistinde hareket ettirin, o da sizin tarafınızdan döşenir.

Eğer bu adamı dans kulübüne götürmek için yolunuzu bulabilirseniz, o zaman kesinlikle bir adamı baştan çıkaran dokuz buluttan geçiyorsunuzdur. Dans pistinde yeteneklerinizi gösterin ve sizi izlesin. Birbirleriyle dans etmek, cinsel kimyayı oluşturmak ve kalıcı dokunuşlarla birkaç kalıcı anı bırakmanın harika bir yoludur.

# 10 Garip durumlar yaratın

Bir insanı nasıl baştan çıkaracağını bilmek istiyorsan, bu doğruyu getir ve aşkla dolu bir kalp ve sıkı sarılmış bir pantolon ile baştan çıkarmak istediğiniz adamı terk edeceksin!

Kalabalık bir asansöre sıkıştırın ve “bilmeden“? Bırak kıçını bacağına otlat. Eğer bir sandalyede oturuyorsa, arkasından gelip bakmadığında bir şeyler almak için masasına ulaşın. Gönülsüzce dönecek ve omuzlarının dokunacak hiçbir yeri yok göğüsleriniz var. Ve elbette ki kazara oldu. Ve ona sarıldığında, kız parçalarının ona karşı geldiğini hissedebileceğinden emin olun. Bu hareketlerden hiçbirini ortadan kaldırmayın, yalnızca onun hayal edebileceği yerlerde sana dokunmanın şanslı olduğunu düşünür.

Ona dokunmak için şans verin ve çevrenizde garip durumlar yaratın. Pantolonları daha sıkılaşacak ve sizin hakkınızda fantezi yapmaktan çok daha fazlasını yapacak.

Artık onun değil, bir erkeği baştan çıkarmayı biliyorsun, sonra ne yapacaksın, ona aşık mı olun yoksa onu bir seks arkadaşı olarak mı kullanacaksın ? Çok fazla seçeneğe sahip olmak çok güzel, değil mi?

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
188 okuma
13 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?