Fransız Arkadaşlık Sitesi

               

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  Neden Fransız Singles Aşk Online Dating


Barın karşısına bakmak, muhteşem birini görmek ve sonra flört etmeye başlama anı olmamalı mı? Elbette, bu hoş. Ancak, çevrimiçi ortamda binlerce bekar olmasına rağmen, bir anda sadece bir barda çektiğiniz bir çok kişi var. Fransız tanışma siteleri bu yüzden bu kadar popüler oldu.
Fransız bekarlar rahatlık arıyorlar. İlgi alanlarınız uygun olan bölgenizdeki bekarları (ya da küçük bir köyde yaşıyorsanız daha uzakta) arayabilmek. Sosyal çevrenizin veya yerel alanınızın dışındaki insanlarla tanışmak için yeni olanaklar sunar.
Dahası, binlerce çekici bekarlığa göz atabilmek için karşı konulmaz bir şey. Flört etmek ve tarihlemek isteyen diğer bekarlarla tanışmak çok kolay olduğunda, bekar olma eğlencesi. Ve bir eşleşme olmadığını fark ederseniz, bazıları büyük arkadaşlıklar haline gelebilir.

                                            Fransız Arkadaşlık Siteleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler


İşte Fransız tanışma siteleri üzerindeki düşüş:
• Genellikle katılmak ücretsizdir, ancak diğer üyelerle iletişime geçme maliyeti.
• Site tamamen ücretsiz ise, güvenli bir site olduğundan emin olun.
• Ödeme yapmadan önce yakınınızda Fransa’dan bekarların olup olmadığını öğrenmek için siteye göz atın.
• Gerçek hayatta birini tanımanızdan önce kişisel bilgilerinizi vermeyin. Gerçek hayatta olduğundan daha fazla çevrimiçi hileci olma ihtimali yoktur, ancak kredi kartı bilgilerinizi veya ev adresinizi ilk kez bir barda biriyle buluşturma eğiliminiz yoksa, bunu yapma internet üzerinden! Her iki şekilde de güvenli değil.
Fransa’da tanışma kuralları çevrimdışı olarak çevrimiçi olanlara benzer: kibarsınız, ortak noktalarınız hakkında konuşmaya çalışın, saygılı olursunuz, gerçek iltifatlar sunarsınız, flört edersiniz, birbirinizi tanımak için sorular sorarsınız. öylesine
Fransa’da çevrimiçi buluşma hakkında bazı yönergeleri öğrenmek için okumaya devam edin

                                                      Fransızca Online Arkadaşlık için Kurallar


Fransızca online randevu için yeniyseniz, işte burada akılda tutulması gereken bazı şeyler var.
• Her zaman bir çift profil resminiz var. Gerçek hayatta, çekici birini bulup bulmadığınızı ve aynı şeyi internette uygulayıp uygulamayacağınızı göreceksiniz.
• Dürüst ol. Aksi halde yalan söyleyecekler, öfkelenecekler ve başlamadan önce bitecekler.
• Ne tür profiller beğendiğinizi kontrol edin; ne göze çarpıyor. O zaman kendiniz için harika bir şeyler yazın ya da bir şeyler yazmanız için arkadaşlarınızdan yardım alın.
• Olumlu ol. Hayatta ne istemediğini söyleme; ne yapmak istediğinizi belirtin. (“MobiLFm’de Sohbeti iyi olan güzel insanlarla tanımak istiyorum” eniyi, “MobiL Sohbet güzel ve hoş olan insanlarıla tanımak istemiyorum” En güzel sohbet sitesi mobilfm.net).
• Fransa’da esrarengiz bir kural ile geliyor: emin olun. Yani buluştuğunuz yer hakkında yalan söyleyebileceğinizi söyleme, çünkü çevrimiçi randevu almaktan utanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar. Bu da, güven içinde olmadığın anlamına gelir. Yaptığınız kararlardan emin olun. Büyük taraflarınıza ve kusurlarınıza güvenerek sahip olun.

                                                              Fransız bekarlar için büyük ilk tarihler


Her şeyden önce, ikinizin de rahat hissettiğiniz bir yerde buluşun. Seni daha az gergin hissettirecek.
İkincisi, ilk buluşma olarak kamuya açık bir yerde buluş.
Üçüncü olarak, bir teaser olmasını istediğiniz kadar kısa tutun. Daha fazlasını öğrenmek için meraklı olun. Özellikle ilk randevuda tedirgin olacağından ve “gerçek” e ayarlanacağından, onlar hakkında düşünmelerini engellemek istemezsiniz çünkü doğru düşünemezler. Aynı şey sizin için geçerli – zihninizi oluşturmadan önce her zaman iki tarihte ilerlemeye çalışın.
Ayrıca önemli olan, birileriyle en kısa sürede buluşmaktır. Birkaç iletiyi çevrimiçi ileri geri göndermemiz ve belki de onlara bir çağrı vermemiz güzel olsa da, birkaç kez buluşana kadar kimya olup olmadığını bilmeyeceksiniz. Fransız online randevusuyla insanların buluşmak için çok bekledikleri bir tuzak.
İlk randevular için Fransız bekarlar için buluşacak harika yerler arasında kafeler, barlar, dondurma salonları, çikolatalar, pastaneler ve başka hiçbir yerde güzel, kısa bir ilk görüşme yapabilirsiniz.

                                               Fransa’da Yerel Arkadaş Bulma Romantik Yolu


Bu yüzden, şimdiden MobiLFm.Net’nın Fransa’daki en iyi arkadaşlık hizmeti olduğunu ve kendinize bir hediye tarihi bulduğunuzu keşfettiniz. Sonraki nereye gitmeli? İşler ısınmaya başladığında, gerçek bir tarih belirlemenin zamanı geldi. Bazılarınız, bağlantıyı kontrol etmek için tipik kahve randevusuyla başlamaktan daha yaratıcı olabilirler.
Fransa’da yerel tarihleme, büyüleyici manzaraları ile romantik mekanları ile bilinir. Şanslı Fransız bekarlardan biriyseniz, ülkenizdeki en romantik şehirlerden birini seçebilir, burada bekar kadınlar ve erkekler en unutulmaz yerel tarihleri harcarlar. Paris, aşk ve romantizm şehridir ve kalpleri bağladığına inanılmaktadır. Bu unutulmaz toplantılar düzenlemek için birçok yere sahip bir şehir. İnsanlar samimi ve ulaşılabilir. Bu yüzden binlerce sevgili, birbirlerine duydukları sevgiyi kutlamak için her yıl Fransa’nın başkentini ziyaret ediyor. Listedeki diğer şehirler: Paris, Marsilya, Lyon, Toulouse, Nice, Nantes, Strazburg, Montpellier, Bordeaux, Lille ve romantik bulduğunuz diğer küçük kasabalar.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
43 okuma
14 Kasım, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?