Hey Sohbet

Sohbet’e En Çok Beğenilen 15’Telefon Markası

Genel Olarak En İyi: Google Pixel 3 ”Sohbette” Kasma yapmaz

 

                   MobiL Sohbet odaLarı

Pixel 3 sadece bir akıllı telefon değil, kişisel asistan olarak da kullanılıyor. Google Assitant ile önceden yüklenmiş olarak gelir ve size yalnızca sesinizin gücüyle cihaz üzerinde neredeyse tam kontrol sağlar. Basitçe, “Hey Sohbet” ile başlayın, sonra herhangi bir komut söyleyin: müzik çalın, gelen aramaları ekrana getirin ve hatta cihaza dokunmadan bir grup özçekimi yapın.

Pixel 3 ayrıca iki yeni özellik sunuyor. İlk olarak, hevesli bir çevrimiçi alışveriş için, Google Lens var. Şehir dışındayken hoşunuza giden bir şey görürseniz, bir çift ayakkabı gibi, görüntüyü taramak ve ürünü çevrimiçi bulmak için fotoğraf makinenizi öğeye getirin. Veya seyahatlerinizde ilginç bir dönüm noktası görürseniz ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, resme göre hızlı bir Google araması yapabilirsiniz. İkinci özel özellik olan Google Playground, sosyal medya oyununuzu yepyeni bir seviyeye yükseltir. Artırılmış Gerçekliğin gücüyle, fotoğraflara veya video kayıtlarına eklemek için reaktif 3B karakterler oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli Sohbet özellikler bir yana, Pixel 3 hayatınızı kolaylaştıracak güvenilir performans, güvenlik ve akıllı özellikler vaat ediyor. Bir Snapdragon 845 işlemci tarafından desteklenmektedir ve 64 veya 128 GB dahili depolama alanıyla eşleştirilmiştir. Cihaz derin, zengin renklere ve 2160 x 1080 çözünürlüğe sahip 5.5 inç OLED ekrana sahiptir . Ayrıca kablosuz şarjla da uyumludur – Google’ın özellikle Pixel 3 ve 3 XL’yi tamamlamak için tasarlanmış bir QIienabled şarj cihazı olan yeni Pixel Stand aksesuarını alın.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
23 okuma
28 Mart, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?