Kadın G noktasını bulun

Sözde G noktası, bayanın beğeni merkezi olarak kabul edilir. Ama onu nereden bulabilirsin?
G noktasını bulun
G noktasının kadından kadına değişmiş olduğu nokta. Bununla beraber, genellikle vajinal girişten ön vajinal duvara ortalama dört ila beş santimetredir. Bununla birlikte, titiz nokta direkt olarak vajinal duvar içerisinde değil, üretrada , biraz geride.

Kadın üretra cinsel uyarılmada sertleşebilen ve şişen bir doku tarafından sarıp sarmalanır. İlave bezlerden kaynaklı erkek prostat ile karşılaştırma yapabilir .

G noktasını harekete geçirmek
Her zamanlarda G noktasının uyarılması da keyifli olarak algılanmaz. Eğer vajina kuru , aciliyet daha hatırlatan hissediyor.

Bununla beraber , cinsel arzunun olması niteliğinde, bu bölgenin uyarılması fazla heyecanlı olabilir. Bu, üretral bölgenin şişmesine yol açar, böylelikle ortalama 1,5 ila 2 santimetre genelinde oval bir düğüm palpe edilebilir. Hedeflenen uyarılma devam ederse, orgazm neden olabilir.

Parmaklarınla ​​dokunma
Kadının G noktasını bulmak ve uyarmak amacıyla ortak, parmaklarının iki veya üçünü vajinaya sokar ve ön vajinal duvarı karın duvarına masaj gerçekleştirme için parmak uçlarını kullanır . G-zone’u hissetmenin en kolay yolu eşin karnına yatması ve pelvisini biraz arttırmasıdır.

üstünde tercih Öte yandan ortağı talep eder misiniz arkasına onların partneri kıvrılarak vajina içine iki parmak sundu mümkünlülüğü vardır, vardır ve daha sonra bir “buraya gel” hareketi taşır.

Cinsel ilişki esnasında uyarılmak
Cinsel ilişki sırasında , G-noktasının uyarılması da doğru pozisyona bağlıdır . Bu sebepten misyonerlik konumu oldukça makul görülmemektedir. Buna karşılık, kadın zevk bölgesi lafda binicilik konumunda daha iyi uyarılanabilir .

Sadece yağlayıcıyla keyfini çıkarın
Vajinal uyarının başarısı da vajinanın yeteri kadar ıslak olmasına bağlı bulunduğu amacıyla, su bazlı bir kayganlaştırıcıya başvurmanız önerilir . Bu, posta ile ve ya eczanelerde kolayca elde edilebilir .

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
194 okuma
29 Ocak, 2018

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?