kadınlar ne ister sohbet

konuşarak tanışma

Rüya tatilleri ve yaşam döngüleri önemli olsa da, karınızı mutlu eden şey basit şeylerdir. Her gün geline sevgi ve saygı gösterin ve neden onu hatırlatmak Eğer o hiç yapılmış en iyi seçim idi. İşte her gün aşkı göstermek için On temel ipucu. Unutmayın: Mutlu

asla söylememeniz gereken On şeyi
Onu iltifatla tanıtmak
Güzel eşimle tanışmanı istiyorum” ya da “İşte benim daha iyi yarım” yazan bir şey daha fark eder. Onu, sevgili olduğunuz ortağı olarak kamuya duyurmak, onu sevdiğinizi onaylar.

Onu gördüğünde kucakla
Uzun bir günün sonunda fetih ofisleri savaş eder ve çocukları duvarlara tırmanmaktan alıkoyurken, ikinizde de sevecen bir sarılma olabilir. Onu kaçırdığınızı ve yeniden birleştiğiniz için mutlu olduğunuzu göstermek için bir noktaya gelin. Büyük bir öpücük de incitmez.

Ona nasıl yardım edebileceğinizi sorun.
Eğer bu sizin için yeni bir şeyse, bir av yakaladığını düşünebilir. Yardımcı bir el vermek için samimi bir istekle, yükünü nasıl kaldırabileceğinizi sorun. Bu jest, bahçe çalışmasının ötesine geçer, aynı zamanda ihtiyaçlarına duygusal ve ruhsal olarak uyum sağlar. Bazen dinlemek isteyen bir kulağa ihtiyacı vardır.

Biraz onla sohbet edin dinleyin

Keyfinizi yerine getirecek olan ve güzel günlerin yaşanacağının müjdesini veren sitelerimiz, sizlere tanışacağınız kişilerle doyasıya yaşama imkanı verecektir. Duygularınızı sonuna kadar hissederek yaşayabileceğiniz ve bir başkasıyla aynı duyguları ekranlar karşısından yaşayabileceğiniz adreslerimiz üzerindeki hizmetlerde, en ufak bir kusurun dahi bulunmayacak olmasından doğacak güzellikleri hissedeceksiniz.

 

Mobil Chat sayesinde bularak Sohbetin zirvesinde kendini mutlu edecektir

Bırak o filmi seçsin
Veya, eğer oyun oynuyorsanız, seçmesine izin verin. Evliliğinde görüş sayısını bilmesine ihtiyaç duyuyor. Bu basit seçeneklerle dönüşümler yapmak, daha büyük seçimler konusunda birlikte uzlaşmayı kolaylaştırıyor.

Çabucak bağışla
Öğlen yemeğini paketlemeyi unuttu ya da yanlışlıkla TV uzaktan kumandanı kırdı. Sonuçta o bir insan m?? Doğru yaptığı her şeyle, hata yaparsa bırakın. Sonuçta, kendin için mükemmel değilsin, tatlım!

Elini herkese açık tut
Bazı kadınlar kamusal görüntülere daha az eğilimlidir, ancak uygun olduğunda elini uzatır ve elini sıkarlar. Kendisinden gurur duyduğunuz güvence ile, biraz daha uzun boylu yürür ve biraz daha büyük bir gülümseme.

Aşk mektuplarını yaz
Mecnun olmak zorunda değilsiniz; En çok düşünce burada önemlidir. Onun hakkında sevdiğiniz belirli şeylere odaklanın ; Gülünce burnundaki kırışıklık ya da küçük şeyleri nasıl sevinç buluyor. Makyaj çantasında, yastığının altında ya da keşfedeceği başka bir yerde saklayabilirsiniz. Mutlu bir şekilde şaşkına dönecek ve sözlerinizi gelecek yıllar boyunca hazine edecektir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
191 okuma
16 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?