MobiL Arkadaşlığı

Türkiye Online Arkadaşlık Siteleri – MobiLfm

Türkler flört etme yetenekleriyle tanınırlar, öyleyse neden çevrimiçi tanışma siteleri kullanıyorlar? Basit: Flört etmek için daha çok insan var!

Size tarih sağlamak için arkadaşlarınıza ve yerel barınıza güveniyorsanız, tanıştığınız yeni bekarların sayısı sınırlıdır. Öte yandan, bir türklerle tanışma sitesine katılırsanız, şehrinizde ve ötesinde binlerce bekarla tanışabilirsiniz. Daha küçük bir kasabada yaşıyorsanız, bu büyük bir artı.

Çok fazla bekarla tanışamayacağınız iş ve sosyal etkinliklerle meşgul olursanız, çevrimiçi buluşma da kendi evinizin konforunda flört edecek birini bulabileceğiniz kapılar açar. O zaman programınıza uygun olduğunda onlarla tanışın.

Ne için bekliyorsun? Binlerce  bekarla tanışmak için bir MobiLFm.Net’a katılın.

 

MobiL  Arkadaşlık Profilinizi Oluşturma İpuçları

Birisinin dikkatini çevrimiçi çekmenin en kolay yolu, mükemmel bir çevrimiçi buluşma profili oluşturmaktır. Kendiniz hakkında ilginç ve eğlenceli bir şeyler yazın, insanları daha fazla merak ettirmek için kim olduğunuzu ortaya çıkarır. O zaman hayatında neyi sevdiğini gösteren harika fotoğraflar yükle. Çeşitli şeyler hakkında ne kadar tutkulu olduğunuzu göstermek her zaman harikadır. Pozitiflik cazibe söz konusu olduğunda uzun bir yol kat eder.

Pozitiflik ile ilgili başka bir şey: Türk bekarlar, her yerdeki bekarlar gibi, eski sevgilin, hayatta nefret ettiğin şeyleri ve neden bencil, görkemli yalancılarla çıkmak istemiyorsun. Aksine, gelecek için ne istediğinizi, yaşamda neyi sevdiğinizi ve bir tarihte aradığınızı belirtin.

Erkeklerin şahsiyetleri, gazetelerdeki küçük reklamları sıkıcı yapanlardı – kaçınmak istediğiniz türden bir yazı. Diğer kişilerin profillerine bakın ve onları nasıl yazdıklarını görün. İlham bul ve kendi istediğini yaz ya da arkadaşlarına yardım et.

 

Türkçe Online Dating İpuçları: İlk Mesaj

Türkiye’de buluşma sitemize göz kulak olan birini bulduğunuzda – onlarla temasa geçin. Öyleyse birkaç harika mesaj örneği verelim.

Merhaba,

profiline rastladım ve gerçekten beğendim! 🙂

İzmir‘e gittiğinizi görüyorum – ben de! Özellikle denizleri çevreleyen ve Kahire’deki pazarlarda kaybolan hikayelerden keyif aldım. Fakat izmirde’de sevilecek çok şey var, değil mi ?!

Bir gün bir kahve kapmak istersen bana mesaj gönder – seni tanımak isterim!

İyi Cumalar

M

Hey,

Profiliniz beni güldürdü; sevimlisin, sofistike ve açıkça harika bir mizah anlayışın var. Oh, ve deveye binmek harika görünüyorsun;) İzmir’ın güzel kızlarla atışları!

Beni de gerçek hayatta çekebileceğini mi düşünüyorsun? 😉

Sizden duymak isterim!

Bu şekilde görün: İstanbul’dan çevrimiçi Bekarlar çevrimdışı gibi aynı – eğlenceli, saygılı, ilginç ve çapkın konuşmalar istiyor. Yavaş yavaş başlayın ve bir şeyler inşa edin. İlk mesajda insanları buharlaştıracağı için çok buharlı veya çok derin bir şey yoktur.

 

En İyi MobiL Arkadaşlığı

Bir MobiL randevusu web sitesinde kimyası olan birini bulduğunuzda, çevrimdışı hale getirmenin zamanı geldi; ne kadar erken o kadar iyi. Neye benzediklerine dair yanlış bir imaj oluşturmanızı önler.

İlk randevunuzda arkadaşınız, randevunuz veya tıklamadığınız bir kişi olup olmadıklarına dair hiçbir fikriniz yok. Çok yüksek beklentileriniz yok. Sadece eğlenmek ve yeni biriyle tanışmak için dışarı çıkın.

İlk buluşma için bir kahve alın ya da bir içki alın. Bir süre sohbet et, sonra part yollarını. Gerçek ilk buluşman senin ikinci buluşman olacak. O zaman daha heyecan verici ve eğlenceli bir şeyler yapabilirsiniz. Ve onlar hakkındaki fikrinizin ikinci buluşma saatinizde büyük olasılıkla değişeceğini unutmayın, bu yüzden onlar hakkında karar vermeden önce biriyle iki kez buluşmayı deneyin.

İStanbuL‘da tanışma siteleri aracılığıyla tanıştığınız birisiyle tanışırken, rahat olmak gerçekten en önemli şey. Gerçekten gözlerinin içine bak ve ne dediklerini dinle. Senin hakkında ne düşündükleri hakkında endişelenmekle meşgul olma. Rahatlayın. Keyfini çıkarın. Onlara odaklan, sen değil.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1 okuma
29 Haziran, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?