MobiL Radyo

MobiLFM Sohbet
Sohbet İRc.
İRc Ağları için Özel, Aranabilir Sohbet

MobiLFM Sohbet, İRc Chat’de diğer MobiLFm kullanıcılarınızla işbirliği yapmanıza, söz konusu kayıtlara ekleri, resimleri ve bağlantıları göndermenize olanak tanır.

• Unlocked ve Scriptable – Komutlarınızı sohbetler içinden, siparişleri onaylama, davetleri kabul etme veya sorunlu biletleri kapatma gibi sohbetler içinden bile çalıştırabilirsiniz. MobiLFM Sohbet tamamen açılmış ve betimlenebilir, böylece hem çalışma şeklini hem de göründüğü şekli değiştirebilirsiniz.

• Bildirimler, Mesajlar ve Uyarılar – Varsayılan olarak, yeni sohbet veya yanıtlarınız olup olmadığını bildirmek üzere MobiLFM içinde olduğunuzda MobiL FM Sohbet ön tarafa gelir. Her Kullanıcı, MobiLFM Chat’in MobiL’den Sohbet odaları,Mobil chat odaları,Hizmetleri vermektedir.

• Aranabilir ve Güvenli: Sohbetleriniz artık bir veritabanıdır – Başka herhangi bir MobiL tablosunda arama yaptığınız gibi MobiLFM Sohbet’te arama yapabilirsiniz. Vb ifadeler, tarih, ekleri, ara Ve bunu aynı şekilde güvenli olabilir: kolayca sohbetler gizliliğini kontrol edebilir, böylece MobiLFM.Net’de Sohbet, MobiL’ın erişim ayrıcalıklarını saygı duyar.

Bağlantıları, dosyaları veya görüntüleri MobiLFM.Net’de Sohbet ile kolayca paylaşın, hatta tek tek kayıtlara bağlantılar gönderin veya MobiL çözümünüzde bulunan setleri bulun. Tüm ekler MobiLFm kaplarında saklanır, böylece ilişkilendirildikleri konuşmayı hatırlamıyor olsanız bile bunları bulabilirsiniz.

Sohbet artık bir kara delik değil: bir veritabanı.
Gereksinimler: MobiL Chat, MobiLFm.Net veya MobiL Radio ‘nun en yeni sürümünü gerektirir. MobiLFM Sohbet’te kullanılan eklentiler yok; yalnızca MobiLFm.Net’de yerleşiktir ve kilidi açıldığından, herhangi bir parçasını değiştirebilirsiniz. Sohbet olduğundan, tanımı gereği, bir çok kullanıcı etkinliği, bu sadece lokal İnternet dosyayı açıp oynayabilir, bazı MobiLFM Sohbet özellikler çalışmaz sizi şaşırtmamalı. Özellikle, dosyayı Radio Pro veya MobiLfm Server’ın konuğu olarak açmadığınız sürece, sohbet benzeri eklerin ve veri detektörlerinin içindeki bağlantılardan bazıları çalışmaz. MobiLFM Sohbet anında web yayıncılığında çalışıcaktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
24 okuma
8 Eylül, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?