Mobil sohbeti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobil sohbet

Her yıl, artan sayıda kullanıcı telefonlarını kullanarak İnternete giriyor. 2015 yılında, ilk kez İnternet kullanıcılarının sayısı, kişisel bilgisayar ve dizüstü bilgisayar kullananların oranını aştı. Bu nedenle son zamanlarda özellikle mobil platformlar için uygulamalarda ve hizmetlerde bir artış oldu. MobiLFm.net, akıllı telefonunuzla yeni tanıdıklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde arayabilmenizi ve size telefonunuz üzerinden bir mobil sohbet sunmanızı sağlamıştır . Uygulamaları yüklemeden doğrudan tarayıcıda kullanabilirsiniz.
Telefonunuzdan sohbet ruleti
Sohbet ruleti, Omegle, çevrimiçi yayın ve buluşma odaları gibi tüm popüler görüntülü sohbet odaları, telefon açmadan ve bir hesap açmadan telefondan kullanılabilir. Yalnızca adınızı ve cinsiyetinizi belirterek, çevrimiçi erişimi sohbete erişerek kullanabilirsiniz. Sohbetimizde aşağıdaki özelliklere sahip olacaksınız:

Telefonunuzdan rulet sohbet edin.
Özel ve grup görüntülü sohbet.
İletişim ve buluşma için temalı odalar.
Rastgele anonim görüntülü sohbet.
Online video yayını.
İki kişilik özel sohbet odası oluşturma.
Ek avantajlar arasında kızlarla veya erkeklerle sohbet etmenin tamamen ücretsiz olduğu gerçeği de var. WhatsApp, Viber, Telegramm, Skype ve Facebook gibi habercilerde iletişim için telefon numaralarının değişimi konusunda hiçbir kısıtlama yoktur . Tarayıcı sohbetimiz, gizli ya da gizli sohbette rol oynamak için oldukça uygundur , çünkü telefonunuzda yazışma geçmişi, mesaj ve kişi yoktur.

Anrdroid’de sohbet et

Web sitemizi ziyaret ederek, Android sistemli telefonlarda ve tabletlerde bir tarayıcı aracılığıyla mobil sohbeti kullanabilirsiniz. Bunun güzelliği, akıllı telefonunuza ekstra bir uygulama indirmenize ve telefon kaynaklarına erişim izni vermenize gerek kalmaması, popüler anlık mesajlaşma programlarında gizli ve gizli sohbetler yapma gereksiniminden yoksun kalmanızdır. Android sistemi ve mobil tarayıcıyı en son sürüme güncellemeniz şiddetle tavsiye edilir.

iPhone sohbeti
Son zamanlarda, iPhone ve iPad sahipleri de tüm görüntülü sohbet özelliklerini kısıtlama olmadan kullanabilirler, esas olan iOS ve Safari’nin en son sürümüne yükseltmektir. Web sitemize gidin ve dünyanın her yerinden çevrimiçi buluşma ve arkadaş bulma konusunda gerçek bir rehber edinin! Fotoğraflarınızı gönderin, duygularınızı paylaşın ve iPhone’unuzun sohbetinde yeni insanlarla tanışın !

Ancak defnelarımıza dayanmıyoruz ve yakın gelecekte düzenli ziyaretçilerimiz akıllı telefonları için uygulamalar indirebilecek ve yeni arkadaşlarıyla iletişim halinde kalabilecekler. Ve bir sohbet botu oluşturma yeteneği, belirli durumlarda vazgeçilmez yardımcınız olacak.

Aksine, mobil sohbete gidin, çünkü binlerce kullanıcı zaten sizi bekliyor!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
6 okuma
21 Şubat, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?