MobilFm Kırışıklık tedavisini anlatıyor

Daha taze, daha genç bir görünüm istiyor musun? Ve birkaç sene sonra? Görünüşünüzden memnunsanız ve cildinize iyi hissedeceksiniz. Ancak alnındaki kazılan kürk katından veya çok dar dudaklardan rahatsız mısınız?

Günümüzde yüze daha taze ve daha rahat bir manzara kazandırmak amacıyla genel bir kozmetik cerrahi gerekli değildir. Hialuronik asit, botulinum toksini ve laserkin yenilemesi benzeri nazik ilaçlar birkaç yıldır mevcuttur. Bunlarla küçük ve iri kozmetik problemlerinizi kolayca çözebiliriz.

Bir hiyalüronik asit tedavisi cildin hücrelerindeki suyun bağlanmasını geliştirir ve serbest radikallere karşı korur. Endojen kollajen üretmek için bağ dokusu uyarır. Bu da cildi daha esnek hale getirir.

Kırışıklık tedavisinde kullandığımız ürün, yüksek saflıkta, sentetik olarak üretilen, berrak bir hiyalüronik asit jeldir. Çok ince bir iğne ile katlama alanına enjekte edilir. Bir anestezi gerekiyorsa, bu olur z. B. bir anestetik krem ​​uygulayarak. Hemen görülen sonuç: Kıvrım yumuşatılmış haldedir.

Yüksek frekanslı ile yapılan tedaviler, ultrason

takviye enjeksiyonları ve deri iri ölçekli sıkmadan bir yöntem olup, kuvvetli bir ultrasonik aygıt doğrulusunda hiyalüronik asit, aloe vera konsantreleri ve vitamin preparatları büyük ölçekli kaçakçılık olup. Burada, bölünme ve göğüs bölgesi hafifçe tedavi edilebilir.

Katli danışma saati

İlk tedaviden evvel kat konsültasyon saatimizde detaylı ve zorunluluk olmadan size tavsiyede yer alır ve size özel bir iyileştirme planını belirleriz. Gerekirse evvel cilt analizi yapıyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
181 okuma
8 Şubat, 2018

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?