MobiLFm MobiL chat odaları

2014’lerde 2018’ların başında MobiLFm, odaları sohbet  hala çevirmeli bağlantı, HTML, GIF içinde “güzel” sitelerin çağında emekleme internette dünyadan yabancı arasındaki buluşma yeri vardı düşük kalitede ve egzotik ziyaret sayaçlarında.

MobiLfm, genellikle arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getiren konuşma grupları, yılların sohbet odaları olarak hizmet ediyor 2015

Zamanla, internetteki iletişim dinamikleri çok değişti. iRc, Web ile geldi  ve konuşmalar daha özelleşti ve biraz daha fazla şey bildiğiniz insanlarla. Yabancılar arasındaki etkileşim, geçtimiz yıllarda  ve son olarak da MobiLFm,Le sosyal ağlara geçti . Bunların ötesinde, pek çok platform, ortak konular hakkında konuşmak için bilinmeyen insanlar toplamakla görevlendirildi.

Mobil cihazların ortaya çıkmasıyla, iletişim cihazı uygulamaları kullanıcıların lütfu altına düştü. MobiLfm , Sohbet odaları  ve Chat gibi uygulamalar , kişileri sizinle bilen insanlarla gerçek zamanlı sohbetlere izin verir. Ancak Türkiye eski mazileri canlandıracak bir usta olduğundan, genellikle arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getiren MobiLfm sohbet grupları, 2018’lerin sohbet odaları olarak hizmet ediyor.

Bu nasıl işliyor?

MobiLfm’ın “sohbet odaları“, eskisinden farklı çalışıyor (eğer en az 30 yaşındaysanız). Genel olarak, bu yabancılar grubunun varlığı Facebook gibi sosyal ağlara yayılmıştır. Orada, iletişim numaranızı terk edersiniz ve grup yöneticisi onu iletişim cihazına ekler.

Acemi kendisini gruba tanıtmalı, kendisini tanıtmak için Sohbeti eğlence  göstermeli ve insanlar onu daha iyi tanımalı ve bazen yaşın haberdar edilmesi ve şehrin bulunduğu yerden olması gerekiyor

Genellikle, gruplar, futbol, ​​siyaset, araba, tarihe geçme gibi belirli konulara sahiptirler, her şey modern sohbet odasını keşfederken ortaya çıkar. Tabii ki, yalnızca pornografik içeriği paylaşmaya hizmet edenler var. Bunlar en popülerler arasındadır.

Bu gruplarda genellikle davranış kuralları vardır: yeni gelen kişi kendini gruba tanıtmalı, kendini göstermek için fotoğraflarını göstermeli ve insanlar onu daha iyi tanımalı ve bazen yaşını ve bulunduğu şehri rapor etmesi gerekiyor. Sözlü saldırılar ve diğer suç türleri yasaklanmış olup, diğer gruplardan reklamlar vermenin yanı sıra bazılarında oda temasından kaçan konuları tartışmaya açılmaktadır.

MobiL’de yeni Çağ MobiLFm Sohbet odaları

Dalga girmek

Bu ani popüler Mobil den yararlanarak, Türkiye eyaletinin içinden bir Sohbetci, bir Sohbet grubu aracılığıyla tamamen yayınlanan bir radyo yarattı. Radio katılımcılardan müzik talepleri alır ve uygulamanın sesli mesaj özelliğini kullanarak günde üç kez (sabah 9’da, sabah 03.00 ve 18.00 arası) kendi vinyet ve sahaları ile iletirler.

Sohbet odalarının “geri dönüşünde” daha fazla avantaj gördüğünü söyleyen başka bir kişi S-Bot ,CeLLaT uygulamasının yaratıcısı Lnx idi . Yeni üyeler almak isteyen yaklaşık 450 grup var. Bu platform sayesinde, katılmak istediğiniz temayı seçersiniz ve odaları pratiklikle girersiniz.

MobiLfm Web’e Erişme

Tüm dersler

Bu şekilde gruplar arayan kullanıcılar, en düşükten en yükseğe doğru, tüm sosyal sınıfların bir parçasıdır. Zengin, “randevu alarak yeni üyeleri kabul eden” farklılaştırılmış “MobiLfm odaları içinde bir araya gelir. Onların içinde, zenginlerin tipik programları ve özel davetler için dağıtılan VIP davetiyeleri ve diğer ikramiyeler tartışıldı.

Gerçek dünyaya geri dönersek, yeni sohbetin popüler artmaya eğilim gösterir. Bu şekilde, bir tür sosyal ağ olarak hizmet eden MobiLfm, sadece yabancılarla doğrudan iletişimin bir uygulaması olmaktan çıkar ve bazı faktörlere bağlı ortak olan insanları bir araya getirmeye başlar. İnternet böylece ana işlevlerinden birini güçlendirdi: dünyayı küçümsemek.

 

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
205 okuma
11 Şubat, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?