MobiLFm Sohbet Kuralları

Sohbet Odası Kuralları
MobiLFm’de en iyi İRc Sohbet odası sağlayıcısı olarak sürdürmek için kurallarımız vardır ve sohbet edenlerin ve yöneticilerin izlemesi gereken bir dizi kuralın olması gerekir. Bu sınırlar eğlencenizi sınırlandırmayı amaçlamamaktadır, bunun yerine kendinizi istismar edilmeyeceğiniz veya kendinizi rahatsız hissetmeyeceğiniz için deneyiminizi ve herkesin daha keyifli olmasını sağlayın.

Lütfen Odaya veya Sızdırma reklamlarına su basmayın, bunu yaparsanız sohbet odasından yasaklanacaksınız. Umumi odalar uyandırırken tamamen giyilmelidir.
Ana oda halka açık bir odadır, bu sayede ne yaparsanız halka açılır ve herkes (ya erkek / kadın) onu görebilir, ana sebep kendi güvenliğiniz ve mahremiyetinizdir. Başka bir kullanıcı MobiL Sohbet odasında görüntüsünü alabilir. Sohbet odamızın içinde veya dışında herhangi bir yayından sorumlu değiliz. Bu kuralı ihlal ederseniz, uyarı vermeden yasaklanacaksınız. Kamu odalarındaki Nickleri çıkaran kullanıcılar yasaklanacak.

Sohbet monitörlerine ve diğer sohbetlere saygı gösterin. Daha spesifik olmak için:
Diğer üyelerin dini, kültürel, ırksal ve politik farklılıklarına saygı gösterin. Başka bir kişinin politik görüşüne katılmıyorsanız, bunu olgun bir şekilde yapın veya sohbet odasının monitörünü veya moderatörlerini sizin için bazı kişileri davet edebileceğiniz özel bir oda oluşturmasını isteyin.
Diğer üyelerin herhangi bir tacizi yok. Fısıltılarda tacize uğramışsanız lütfen rahatsız edici kullanıcıyı kişi ismini vurgulayarak ihmal etmeyi deneyin, sağ tıklayın ve ardından göz ardı et’e basın. Sohbet odası monitörleri sadece ana lobi odasında gördüklerine göre hareket edebilir. Fısıltıları göremezler ve fısıltıları özel sohbet olarak gizli olarak ele almaya çalışırız. Ya da ekran görüntüsü alabilir ve sohbet odası ekranına veya sohbet odası yöneticisine gönderebilirsiniz.

MobiLFm’de Kişisel saldırılara izin verilmez.
Yok hayır . ‘Erkeklerden nefret ediyorum’ veya ‘Kadınlardan nefret ediyorum’ izin verilir
Alev savaşları başka bir yere götürülmelidir. Alev savaşları, iki ya da daha fazla insanın, birbirlerini yere koymaktan başka amaçlarla birbirine kötü mesajlar yazmasıdır. Devam eden istismarcılar IP yasaklanacak ve büyük olasılıkla İSS’leri yasaklanacak. Troller, İSS’nizdeki ömür boyu yasağın iki katı düşünmeyeceğimizi unutmayın.
Başka bir muhabirle ilgili sorunlarınız varsa, e-postaya vb. Yollayın. Çünkü ana grafik, bunun yeri değildir. Daha fazla argümanlara yol açma eğilimindedir ve sohbet odasında bozulmaya neden olabilir.
Açık sohbeti lobi veya ana odalar dışındaki özel odalarda saklayın
Ana odada e-posta adresiniz, ev adresiniz ve telefon numaralarınız gibi kişisel bilgilerinizi vermeyin (kendi güvenliğiniz için).
Sohbet odamızdaki herhangi bir ücretsiz reklama izin vermediğimiz için başka sitelere bağlantı göndermeyin. (acil ve yaşam süresi ISP / IP yasakları geçerli olacaktır)
Birisine özel mesaj gönderirseniz ve yanıt vermezseniz, mesaj göndermeye devam etmeyin, çünkü çok rahatsız edici olabilir veya sohbet oda ayarlarınızda kendi özel sohbet davetini otomatik olarak reddetmek için otomatik olarak reddedebilirsiniz. özel sohbet istedi. Daha fazla bilgi için sohbet odası ekranına danışın.
Sohbet odaları, eğlenmek, sohbet etmek ve arkadaş edinmek için kullanılacak. Sohbet odaları gerçek hayat değil, istismar veya trol yapmaya izin vermediğimiz bir yer değil. İnsanları trol yapmak, kabadayı bırakmak ve taciz etmek istiyorsanız, başka bir sohbet odası düşünmelisiniz çünkü buna tahammül etmeyeceğiz. Sohbet odasındaki tüm insanlar saygıyı hak eder ve görgü ve nezaket hakkında unutmadan herkesle birlikte yaşayabilir.

MobiLFm’de Ortak Sohbet Odası Nezaket:
Özel sohbeti istemeden önce insanlara sormaya çalışıyorum.
Sohbet odasındaki aksamalara neden olabileceğinden, diğer kullanıcı adlarını (ISS’niz / IP’nizdeki anında yaşam yasağı) kopyalamaya çalışmayın, eğer adınızı kullanan birisini istemiyorsanız lütfen kullanıcı adınızı ön sayfadan ücretsiz olarak kaydedin ve kayıt formu.
Tek Bir Kimlik – Birden fazla kullanıcı adı kullanmayın. Sohbet odalarına rahatsızlık verir. Katıldığınız herhangi bir sohbet odasındaki insanlara güven oluşturmak zordur ve bir bireyin birkaç kimliği olduğunda, özellikle farklı isimler kullanıyor veya başka biri gibi davranıyorsanız, yeni üyelerin kuşkuya, güvensizliğe ve paranoyaya neden olur Sadece odalarda sorunlara neden olur. Bütün sohbet odası bunun için acı çekebilir.
Sohbet Moderatörler sizi bir uyarı olarak odadan atabilir veya yukarıda listelenen kurallardan herhangi biri ile sınırlı olmamak kaydıyla sizi sürekli olarak yasaklayabilir.

Eğlenin ve İlginiz için teşekkür ederim.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
48 okuma
11 Ağustos, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?