MobiLFm Yeni Sohbet platform

15 ocak ‘ta MobiLfm, şirketin iş stratejisi üzerine bir basın brifingi düzenledi. Sohbeti “iş OS” olarak konumlandırıyoruz ve tüm işlerin başlangıç ,noktası haline gelen bir iş platformu olmayı hedefliyoruz.

Şu anda, 163.000’den fazla işletme, iş arama aracı “iş sohbet“, 223 ülke ve bölge tanıttı. Küçük işletmelerde ve BT dışındaki şirketlerde çok kullanılıyor. Fonksiyonlar kabaca “grup sohbeti”, “görev yönetimi”, “dosya paylaşımı”, “video çağrısı / sesli çağrı” olmak üzere ikiye bölünmüştür. (İcra Kurulu Başkanı Deniz, Burak ) “Telefon, e-posta, konferans, hareket, kağıt vb. Yollarla ilerleyen çalışmaların çoğunu yerine getirebilecek” ve sohbet sırasında tüm işlerin verimli bir şekilde tamamlanacağını söyledi .

Sohbet işi esas olarak ticari kullanıcıları hedef almaktadır. Televizyon reklamlarında ve benzerlerinde görebileceğiniz “Gevşeme”, mühendislerin işlevlerinin zenginliğini son derece çirkinleştiriyor. Öte yandan, sohbet çalışma, kullanımı kolay ve basit bir kullanıcı arayüzü (UI) benimsenen ve şirket içinde ve dışında iletişimi almak için kolay bir mekanizma sahiptir.

BuRak, “İşle ilgili sohbeti gölge BT gibi gizli bilgileri yönetmek ve işin içeriğini kavramak açısından kullanmak çok önemlidir” dedi. Buna ek olarak, “iş yolunda reform” u “mevcut işletme tarzına uyan en iyi araç” ile teşvik eden “Var Must Have” bir araçtır.

Brifing toplantısında gou ve itu Üniversitesi son tanıtım örnekleri olarak tanıtıldı. Daiwa Securities, farklı çalışma tarzları olan çabalarının bir parçası olarak şirketin çalışma tarzı reformunu, iş verimliliğini ve üretkenliğini, teşvik etmek amacıyla çalışmalar olmadan çalışabilir giriş N iş sohbet zamana ve yere kısıtlı olmak . Kurumsal sektörden giriş, grup şirketlerindeki tanıtım da görüşte.

Itu Üniversitesi’nde, öğrenci girişi oluşturmak için kulüp etkinliği “girişimci departmanı” nın resmi bir iletişim aracı olarak tanıtıldı. Başlangıçta başka sohbet aracını kullanarak vardı, ya da özel sohbet ve ders dışı etkinlikler bir karışımını iletişim kurmak için karmaşık hale gelebilir sohbet gerçeğinden, sohbet geçmişinin geçmişte teyit edilemedi, yeni bir sohbet aracı düşünün. Her girişimci projenin ilerlemesini ilerletmeyi ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Mobil sohbet programı

MobiLfm‘in gelecekteki büyüme stratejileri; (1) sohbete dayalı bir platform konsepti, (2) kurumsal pazara giriş, (3) Asya merkezli küresel genişleme,

Daha spesifik olarak, ayar ve çeviri, bot, katılım / emek yönetimi, proje yönetimi sohbet edecek, ilave olarak dış hizmet ve böyle gider API işbirliği, Telefon Destek ve yardımcısı ajans hizmetleri, muktedir emek yoğun, bu tür sübvansiyonlar tanı olarak Hizmetlerle önceden işbirliği. Bunu yaparak, sohbet platformunu çalışmayı amaçlıyor.

Ayrıca, küçük ve orta ölçekli şirketler, büyük şirketlerin ve mali ek olarak, bu ekleyebilir ve hükümete kullanımını sohbet etmek gerekli kullanıcı yönetim şirketleri ve güvenlik özelliklerini geliştirmeye devam etmektedir. Ayrıca, Türkiye, Azerbeycan ve diğer Asya ülkelerinde satış ve pazarlamayı güçlendirin. sat servis işbirliği ve yerel firmalarla ajans anlaşmaları yoluyla sohbet çalışmalarını genişletmek için, biz pazar payını artırmayı hedefliyoruz.

Ayrıca “Sohbetse Projesi” adlı yeni bir girişim başlatıyoruz. Toplanan sosyal girişimcilerin yeni bir yenilik yaratmak için terbiye tohumlarını projeleri olduğunu, işbirliği ve halkın bilgelik füzyonu ile sohbet çalışma kullanarak Yagami Kobe Kita Word “chat üreticileri” olmak. Bu sohbet çalışmalarını kullanarak modeli davanın proje, diğer illerde genişlemeye devam etmeyi planlıyor oldu.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
199 okuma
9 Şubat, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?