Mutlu ve Sağlıklı İlişki

Mutlu ve Sağlıklı İlişki

Bir ilişkide güven ve dürüstlüğün olması gerektiği söylenir. Yoksa sevme noktaları yoktur. Dürüst olmak gerekirse, göze alamazsa, bekar kalmaları gerekir.

 

Bir meselede biriyle birlikte olmak pastanın bir parçası değil, sağlıklı bir çift, tüm iniş ve çıkışları nasıl ele alacağını ve fırtınanın nasıl hava koşullarını üstesinden geleceğini bilir. Mutlu ve sağlıklı ilişkiler  gerçekleşmez. Bütün sabrını, zamanını ve kalpleri ile birlikte olmak isteyen iki kişi alırlar.

 

Dahası, her mesele birbirinden farklı olmakla kalmaz, her ilişki içinde her birey de mutluluğu ayrı bir biçimde tanımlar. Bu nedenle, sağlıklı ve mutlu bir ilişki için yapılan şey çiftlerden çiftlere farklılık gösterir. Olumlu ve güvenilir bir ortaklık oluşturmak zaman ve çaba gerektirir. Herhangi bir ilişki büyümek ve güçlü kalmak için, birinin biraz çalışma ve emek harcaması gerekir. Biri herhangi bir savaş olmadan bir ilişkiye giremez, ancak onların ilişkilerini kavga etmeye değer hale getirebilirler.Aşağıda, bir çiftin mutlu ve sağlıklı bir ikiz yaratmak için adapte edebilecekleri bazı alışkanlıklar bulunmaktadır

1.İlişkide Bağkurma

Araştırma, memnun bir ilişkinin en önemli bölümünün iletişim olduğunu gösteriyor. Mutlu bir çift çatışmayı önlemez ancak iletişim hatlarını nasıl açık tutacaklarını bilirler. Bununla birlikte, her çift nasıl iletişim kuracağını bilmediğinden, eğer bir çift etkili bir şekilde iletişim kurmayı öğrenirse, sorunlarının yarısını çözebilir.

 

Bir adamı nasıl baştan çıkarabilirim

  1. Kalite zamanı

Her ilişkide, zaman kalitesi her zaman zaman miktarından daha önemlidir. Sizin ve daha iyi yarım birlikte ne kadar zaman harcadığınızın önemli değil, o zaman harcadığınız şey en önemli bölümdür. Bu nedenle, birisi derin bir bağlantıyı sürdürmek için kaliteli bir zaman geçirdiklerinden emin olmalı

  1. birlikte gezin ve birlikte eğlenin.

Birlikte yaşayan bir ailenin birlikte kaldığı söylenir. Çiftler için yemek masası ilişkilerini kurmak ve beslemek için zaman ayırabilecekleri bir yer.

 

Aşk,Sevgi

Bir erkeğin onu sevdiğini söyleyince, onunla oynamak için kendini zorla oynamaya başlamasını sağlayacaktır

  1. Küçük Saygı unutma

Görgü kuralları önemli bir faktördür. Şirket için lütfen ‘lütfen’ ve ‘Teşekkürler’ ayırmayın ve misafir ziyaretinizde olduğu gibi eşinize de aynı saygı gösterilmesini sağlayın.

  1. Ortak hedef ve değerler

Bir ilişkiyi mutlu eden temel inançları paylaşmaktır. Çiftlerin farklı menfaatleri olabilir, ancak önemli olan şey ortak değerleri ve hedefleri paylaşmaları gerektiği yönündedir.

  1. başkalarına bakmaktan kaçının

Başkalarıyla karşılaştırmalar yapmaktan kaçının. Çiftlerin en mutluu, çimlerin diğer yanına bakmaz, kendi ön kapısı görüntüsünden mutlu ve memnun olmaya çalışırlar.

  1. Eğlence Devam Edin

Tatile gitmeleri lazım! Sonuçta, hevesli, enerjik ve her zamankinden daha fazla aşk ortağınıza döneceksiniz.

aSk,Sevgi,eğlence,sohbet,muhabbet etmek ister

  1. Kendi Savaşlarınızı Seçme

Bu dünyada hiçbir tartışma ya da kavga bulunmayan bir ilişki yoktur. Sorunları ön plana çıkarmak ve kötü ve zor zamanlarda beraber çalışmak çok önemlidir. Dolayısıyla, bir çift savaşlarını akıllıca seçmeli, çünkü bu normal olarak SağLık İçin yaşam içinde olan çiftler .

  1. Sevgi,de emek

İnsanlar günde bir çiçekin kavgayı orada tuttuğunu söylüyor. Bir ilişkide, diğer yarısını, onları küçük sevecenlik, çiçek, kart vb. Eylemlerle sevdiğinizi göstermekten dolayı takdir etmek önemlidir.

  1. Zaman Geçirme

Bir ilişkide birlikte vakit geçirmenin olduğu gibi, benzer şekilde zaman ayırmak ve bağımsız kalmak çok önemlidir. Bu sağlıklı sınırların korunmasına yardımcı olacaktır.

Yani, kısaca, mükemmel bir ilişki aslında mükemmel değildir, sadece her iki vekil de asla vazgeçmez.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
201 okuma
18 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?