Seksi Sohbet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seksi Sohbet odaların Mekanı MobiL-Fm

Samimiyet kelimesini duyduğumuzda, zihnimiz seks düşünüyor. Fakat yakınlık gerçekten seks anlamına mı geliyor? Samimiyet, ilişkinin çok ötesindedir, seks bunun sadece bir parçasıdır. Bazen çiftler arasında çeşitli nedenlerden dolayı cinsel ilişki mümkün değildir. Belki de karınız hamile veya fiziksel bir sorun var, nedeni ne olursa olsun eşinizle hala samimi olabilirsiniz. Çiftler arasındaki yakınlık, şehvetli hissi yaratmak ve sürdürmekle ilgilidir.

Fark ne?
Seks ve sevişmek arasındaki farkı sormak gibi. Birisiyle yatmak her zaman duygu gerektirmez. Eğer iki kişi birbirini sevmezse mahremiyet gerçekleşemez. Seks tamamen fiziksel bağlantıyla ilgilidir, yakınlık yüksek derecede bağlantı gerektirir. Sadece bedenler değil, iki ruh bir araya geldiğinde. Biraz cazip iseniz, web kamerası sohbeti de sizin için samimi bir deneyim olabilir. Her zaman sevişmekle ilgili değil, yakınlık çeşitli şeyler ifade edebilir.

Duygusal Seviyede:
Bu hem cinsel olmayan hem de cinsel ilişkilerde olur. Biriyle duygusal olarak samimi olmak, sırlarınızı, arzularınızı ve duygularınızı onlarla paylaşmak anlamına gelir. Tüm sırlarınızın bu kişi ile güvende olduğuna inanarak, yargılanma korkusu olmadan duygularınızı konuşabilirsiniz.

Üzgün ??olduğunuzda bu kişiye gidebilirsiniz. Her zaman omzuna sahipsin. Duygusal düzeyde yakınlık iki ruhu daha da yakınlaştırır. Birbirlerine inanıyorlar ve birbirlerine herkesten daha fazla güveniyorlar.

İyi Bir İlişki İçin Duygusal Samimiyet Çok Önemlidir
Duygularınızı biriyle paylaşamıyorsanız, o kişiye tamamen güvenmediğiniz anlamına gelir. Bu sadece eşiniz için gerekli değildir, arkadaşlarınızla da duygusal yakınlığa sahip olabilirsiniz veya MobiLFm’de bile duygusal yakınlığa sahip olabilirsiniz . Onlara güveniyorsunuz, bu yüzden size çok yakınlar. Hepimiz en iyi arkadaşımızla duygusal yakınlığa sahibiz.

Cinsel Olmayan Samimiyet?
Evet mümkün. Çiftlerin seks yapmadan samimi oldukları birçok durum vardır. Seks, çiftlerin hayatında önemli bir rol oynar, ancak ilişki olmadan samimi olmak, ilişkiyi her zamankinden daha güçlü hale getirmek için önemlidir. Eski bir ilişkide, insanlar seks yapmak istemedikçe eşlerine dokunmayı bırakırlar, bu yanlıştır. Eşinize sık sık dokunduğunuzdan emin olun.

Bu dokunuş yanaklarını, sarılmaları, öpücüklerini, hatta saçlarıyla oynuyor olabilir.
Birbirinize daha fazla dokunmak için daha fazla fırsat bulun. Eşinize iyi bir masaj yapabilirsiniz. Vücudumuzun genital bölgeyi beklediği erotik bir noktası vardır. Eşinizin o erotik noktalarını bulun ve kızdırın. Bu yoğun dokunuş, birbirlerine karşı çekiciliği artıran zevkli duyumlar yaratır.

 

 

 

 

 

 

 

 

KameraLı Sohbet İçin [TıkLa.]

Bir İlişkide Birbirinize Saygı Göstermek Çok Önemli
Karşılıklı bir saygı yoksa, o zaman samimi olmak mümkün değildir. İki kişi birbirine saygı duymadan seks yapabilir, insanlar buna harika bir örnektir. Fakat yakınlık için, birbirlerine saygı duymak önemlidir. Eşinizi anladığınızda, düşüncelerine değer verdiğinizde, onların doğasını takdir ettiğinizde, çekim otomatik olarak samimiyete yol açar. Saygı samimiyete yol açar ve cinsiyete yol açabilir, ancak tam tersi her zaman doğru değildir.

Fiziksel Samimiyete Sahip Olmanın Başka Yolları Var
Aşkınla birlikteyken ve ani dokunuşlarında karnında kelebekler hissetmiyor musun? Bu, aşık iki kişinin paylaşması gereken bağ. Eşinizin elini tutması veya onlara sıcak bir kucak vermesi fiziksel yakınlıktır. Ruh eşine sarılmak gerginlik ve stres yaratır.

Daha iyi hissediyorsun ve gün boyu mutlu kalıyorsun. Öpüşmek, fiziksel yakınlığın başka bir yoludur. Aynı zamanda sağlıklıdır, yoğun bir öpücük vücudumuz için iyi olan hormonları serbest bırakır. Birbirlerini bir gaga ile selamlamak bazı ülkelerde yaygındır, çünkü öpüşmek iki kişiyi yaklaştırır. Bir dahaki sefere evden çıktığınızda eşinizi öpmeye dikkat edin.

Sarılmak seks yapmadan samimi olmanın en iyi örneklerinden biridir
Sarılmak ve sarılmak neredeyse benzerdir, sarılmak sarılmaktan daha yoğundur. Bedeniniz sevgilinizin bedenine dokunduğunda harika hissediyor. Sadece fiziksel düzeyde değil, duygusal seviyede de yaklaşıyorsunuz. Kollarınızı partnerinizin etrafına koymak ve uyumak sizi daha iyi bir his ve his bırakır. Bir ilişkide, düzenli seks yapmak önemli değildir, ancak samimi olmak çok önemlidir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
4 okuma
19 Nisan, 2020
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?