Sohbet

bedava-chat

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize, nişanlınız, arkadaşınıza gönderebileceğiniz en güzel aşk mesajları nı, sevgililer günü tebrikleri ni, sevgi sözleri ni sizler için bir araya topladık. Bu güzel günün keyfini bu güzel mesajla çıkarın.

Gökyüzü bir kağıt parçası ve bir mürekkep mürekkeptiyse, hislerimi yazmam hala mümkün olmazdı. Seni çok seviyorum Mutlu Sevgililer Günü! Yıldızlara benziyorlar, ancak bulundukları yerden çok uzakta, fakat binlercesinde bir fark var. Mutlu Sevgililer Günü! Ayırma küçükleri öldürür, fakat büyük aşkı güçlendirir. Tıpkı rüzgar çam dışarı patlar ve ateşi güçlendirir … Sevgimiz her zaman yaşar ve sevgilimden daha güçlü olur. Sevgililer günü günü, size beyaz güvercin dilerim . kanatlarda mutluluk, kalpte sevgi ve sadakat. Ben kalbinin yakınındayım. Yalnız hissettiğinde, elini yüreğine koy; Ben hep oradayım! Sevgililer Günü Mübarek!

Seni düşündüğümde kalbimde bir yıldız yaparım. Şimdi kaç tane yıldız olduğumu biliyor musun? Şimdi bir gizem var. Sen, güneşin koyduğu, karanlığın sona ereceği yersin. Sen her zaman sevgili sevdiklerimsin. Mutlu Sevgililer Günü ! Tahmin edemeyeceğiniz kadarıyla, sizi bekleyemeyeceğiniz kadar seviyorum. Sana “sevgilim” demek çok şanslı hissediyorum. Sevgili Sevgililer Günü, Sevgilim Mutlu Sevgilim! Gözleriniz gözlerimde, ellerinizde, kalbimde ve ruhumda olduğu sürece sizi sevmeye devam edeceğim. Mutlu Sevgililer Günü!

Günü

Sevgililer Günü kutlanıyor

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer Günü kutsanmış bir andır … Biliyorsunuz, her kurdelenin bittiği yerde bir hazine vardı. Atalarımız bunu söylerdi. Bugün sana biten gökkuşağını izledim … Sevdiğim en değerli hazine sevgilim. Sevgililer Günü kutsanmış. Fenomenler, yetmiş yılda dünyaya geliyorlar. İnsanlar belki de hayatları boyunca görebilirler. O yıldızı gördüm ve o sadece sen. Mutlu Sevgililer Günün de Sohbet!

Sürgündeki bir meleksiniz ve sizi o kadar çok seviyorum ki cennete tekrar dönmek istemeyeceksiniz … Sevgililer Günü kutsanmış! Günün her sabahında beni görme sevgisi yoksa, inanç onunla hiçbir ilgisi olmayacaktır. Mutlu Sevgililer Günü! Seni denizin kumları, gökyüzündeki yıldızları, ormandaki ağaçları, dünyadaki insanları, okyanustaki suları ve güneş ışığından daha çok seviyorum. Kaç tane Sevgililer Günü’nü birlikte geçireceğiz! Sevgilin sana öpüşürken neden gözlerini kapıyorsun? Çünkü kalplerini görmek istiyorlar, gözlerinden değil. Yani hissetmek istiyorlar. Seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum canım, çünkü seni çok seviyorum. Mutlu Sevgililer Günü!

İmkansız olduğunuz için göze alabileceğiniz en güzel deneyimler, çünkü imkansız! Sevgili Sevgililer Günü, seni seviyorum, seni çok seviyorum. Sen kimsin Yaşamak ve umut duyduğumu bilmeden yıllarca bekledim mi? Sen kimsin Sen benim sevgilimsin, seni seviyorum söyleyebilirim. Çiçekler size olan sevgimden bahsediyor, çiçekler benim yalnızlığım hakkında konuşuyor. Yavaşça eriyen çiçeklerle konuşamadım. Seni sevdiğim sürece yaşasaydım, ölümsüzlüğün adını çok sevebilirim … Sevgili Sevgililer Günü, tek sevgilim! Tek isteğim kalbimde, benim tek rüyamda yaşadığım tek tutkudan, hayatta kalma hissin varsa … Sevgililer gününü kutluyorum. Kaç günler

Hayatımda olduğunuz sürece, siz rakip değilsiniz ya da rakip değilsiniz. Daha Sevgililer Günü ile birlikte olmak istiyorum. Hadi! Benimle kal! Her çaresizlik yüzünden beni yen! Beni uyandır beni. Birkaç yıl birlikte. Ben bir kuş olacağım ve eğer bütün engelleri alırsam, sana geleceğim. Ben ölene kadar, beni istiyorsan, bu benim en büyük armağanım olacak.

Gözleriniz çay kirpiklerinin bir köprüsü, ipler kırıldığında ve dudakların altındaysa. Bana Sevgililer Günü’nde öpücük borçlusun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
194 okuma
4 Şubat, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?