Sohbet Devam Ediyor

Şahsen bir görüşme başlatmak istediğinizde utangaç bir insan olmak yardımcı değil ve kesinlikle çevrimiçi değil. Ancak, endişelenmenize gerek yok. Bir konuşma başlatmak ilk başta zor olabilir, ancak sonuçta daha iyi olursunuz. Becerilerini geliştirene kadar size bir web sohbetin de sohbet başlatmanıza yardımcı olacak bazı kolay yollar göstereceğiz.

Standart SohbetLer Farkı
Sohbetler çok kalabalık yerlerde Sohbet çok kalabalık yer, inan ister inanmayın, bu yüzden birisi ile konuşmaya çalışmakta olan tek kişi olduğunuzu düşünüyorsanız, muhtemelen yanlıştır. Olduğu söyleniyor, konuşmak istediğiniz kız / oğlanın dikkatini çekmek için oyuna adım atmanız gerekiyor. Tüm standart mesajları unutun. Eğer bir kızsanız, oğlanla birlikte bazı pikap hatları deneyin. Çoğu Gün, Sohbet hatlarını kullanan çocuklar kesinlikle dikkatini çekecektir. Öte yandan, eğer bir erkek mesajları olabildiğince kişiselleştirmeye çalışırsa.
Kişisel Soruları İstesorular sormaya çalış
Artık ilk hareketi yaptın, konuşmaları sürdürmek için zamanı geldi. İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı seviyorlar, bu yüzden mümkün olduğunca çok soru sormaya çalışın. Tek bir kelime yanıt içeren soruları kullanmaktan kaçının ve diğer cevaplara yol açan sorular sormaya çalışın. Bazı eğlenceli sorular düşünün ve ikiniz de harika vakit geçirebilirsiniz!

Bilgiyi Akıllıca Kullanın
. Bilgi Kullanın Çoğu kişinin profilleri hakkında kısa bir açıklaması vardır. Bu çok yardımcı olabilir, bu bilgiyi akıllıca kullanın. Çoğu erkek, görünüşüyle ,ilgili olarak bir kıza iltifat eder, ancak sahip olduğunuz bilgilere dayanarak, aslında ilgisini çeken bir konuda konuşmaya başlayabilir ve kesinlikle cevaplayacaktır. Aynı tavsiyeler dışarıdaki tüm kızlara gider!
Eğlenceli ol,Eğlenceli ol
Herkes komik bir insanı sever. Birisini güldürebiliyorsanız, kesinlikle ilgilenecek ve sohbeti devam ettirecektir. İlk mesajı her ikisinde de ortak olduğunuzu fark ettiğiniz bir şaka ile şaka ile başlamaya çalışın. Ancak dikkatli olun ve çok sevimsiz olmaktan kaçının. Ne derler biliyor musun: Eğer onu güldürebilirsen, onu bir şey yapabilirsin ?, yani bunu kullan silahını? akıllıca.

Diğer Kişiyi İltifat Edin

. Diğer Kişiyi İltifat Edin Herkes övgü sever, öyleyse konuşma biriyle baş etmeyi başarırsanız harika olur. Yine de, aşırıya kaçmaya çalışmayın, basit ve doğal tutun, aksi durumda diğer kişi yalan söylediğini düşünecektir. Yukarıdaki tüm ipuçları kesinlikle devam edecek bir konuşmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Inanmıyor musun? Onları MobiLfm’de hemen test edin ve işe yarayıp yaramadığını bildirin.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
192 okuma
20 Şubat, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?