Sohbet zevki

Aşk oyununun hamileliğin başında ani bir sonuca varması gerekmez. Küçük bir yolcu taşırken fiziksel keyif aldığınız görüşü biraz önleyici benzeri görünebilir. Doktorlar ve ebeler, fakat dokuz aydır mahrum kalmanın birkaç sebebi olduğunu söylüyorlar.
Eğer bir prosese yüksek sakıncalı hamilelik uygulamak ve genellikle rahat yakınlık arzu ve tarafından devam etmek isterim hastalıkları içermeyen tutku karakterize edilmesi. Aşağıdaki ipuçları , bebek karnesine rağmen, rahatlatıcı bir zevk almaktır.

1. Güvenli bir yer seçin
Hamileliğin ilk üç ayında hemen hemen bütün pozisyonlar zararsızdır; Bu yüzden, bekleyen bir anne olarak, eşinizin sizleri istila etmesinden kaynaklı endişelenmeden arkanıza yaslanabilirsiniz.

Hamile dört ay itibaren, ancak erkek esnasında icra ettiği hareket tekrarlanır önlemek zor olurdu havuz senin aleyhinde göbek öneriyor. Üzerine binerse, tamamen güvende olur.

Köpek yavrusu ve kaşık pozisyonları güvenilir bir bebek bakıcılığı için başka seçenekler olacaktır.

2. Eğlenceye odaklanın
Kadınlar amacıyla, gebelik sırasında gerçekten cinsel ilişkiden zevk almak zor olsa gerek . Büyüyen göbek, şişmiş bacaklar ve başka fiziksel değişimler onları çekiciliklerinden şüphelendiriyor.

Kocanızın meyvesini taşımanıza ve yeni bir hayat doğurmanız, sizleri eşinizin gözünde dünyadaki en güzel kadın yapar. Pek fazla bayanın gebelik esnasında ilk kez “sevişmek” duygusunu yaşaması raslantı değildir. Ve “sevişmek” cinsiyete göre çok daha yoğun.

3. Kendinize şımartın
Quickies yakın hamileler amacıyla donatılmıştır doğum tarihi içinde gerçekten değil. Bütün beden, süratli numara arasında itmek için yalnızca aşırı derece vurgu yapıyor. Adam nazikçe rüyalarını gören hanımı, kokulu mumlarla sıcak bir banyo ve sonrasında bir masaj ile doğru havaya sokabilir.

4. Beklentileri gerçekçi tutun
Bebek çarpmasıyla olan cinsiyet bazen biraz zor olabilir. Konumun akrobatik farklılıklari ile saatlerce yatak değiştirmeyi beklemeyin. Daha ziyade, bir gebeliğe ait ılımlılık ve ya başka tatsız sürprizler benzeri ufak problemlerin olabileceğini umuyoruz .

Ancak ihmal etmeyin, yeni bir hayat sadece sizde büyümeye başlamıştır. Dolayısıyla şu an döşek odasında vahşi Jane’i taklit edemezseniz hayal kırıklığına uğramamalısınız.

5. Alternatifleri hariç tutmayın.
O gebelik sırasında seks yapmak fazla komplike haline gelmek olursa, o doğuma kadar kalan süre ciddiyetsizlik sonu anlamına gelmez. Cinsiyet cinsel temas yalnızca cinsiyet değildir. Birbirinize el veya yazışma kurabilir ağız için gevşeme yardım.

Dolayısıyla fiziksel yakınlık ve hamilelik birbirini tamamen kapsamaz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
200 okuma
29 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?