Sohbete katıl

Gereksinimler
Sohbet katılımcıları MobiLFm ağmızda bulunmalıdır (MobiLFM Sunucumuzu’da Kullanıcıları “görebilmeli”) ve MobiLFm.Net’i 12’yi veya MobiL Sohbet ‘nin en son sürümünü kullanmalıdır. MobiLFm MobiL ve Windows üzerinde çalışır.

MobiLFM eklentileri gerektirmez ve MobiL Sohbet’e Üyelik gerektirmez. MobiL,tablet ve Bilgisayar’da çalışır, ancak anında web yayıncılığında veya Sohbet’e 100’de yüz bedava. Sohbet açılabilir bağlantılar gibi bazı özellikler, dosya tek kullanıcı açıldığında çalışmaz: bir ana bilgisayardan veya sunucudan açılmalıdır.

Başlarken & Dokümanlar
Başlamak için MobiLFM Sohbet modunu değiştirmenize gerek yoktur; sadece İRc Sohbetleri Server veya Host’unuzda FMMobiL’i barındırın ve kullanımlarınızın oturum açıp profillerini oluşturmasına izin verin. Önizleme çevrimiçi belgelere MobiLFm için.

—–
Sohbet,Chat, daha büyük sohbet,radyo sunucularına ve birçok Sitelere ortak olan bir yaklaşım olan MobiLFM kullanılarak oluşturulan yardım HeLp sistemleri için mükemmel bir eklentidir.

Sadece ihtiyacımız olan şey! Dahili iş tabanlı konuşmalar için herkezin Sohbetini izleyin! Beni Güldurmeden önce tüm nick ve kanaL’daki Sohbet Konuşmalarını Oku’a bilirsiniz. Bu çok iyi Bir sohbet konusuna sahip ola bilirsiniz!

MobiLFm HIZLI
Bir ağ üzerinden gerçek zamanlı sohbetin MobiL Sohbet’de yavaş olabileceğini düşünebilirsiniz, ancak MobiLFm FAST! Bir iPad’de WIFI üzerinden bu hızlı yanıt verme durumunu kontrol edin.

Ekleri Mirc’de depolayın ve komut dosyalarını kendi çözümlerinizle çalıştırın
Bağlantıları, dosyaları veya resimleri MobiLFm ile kolayca paylaşın, hatta tek tek kayıtlara bağlantılar gönderin veya MobiLSohbet çözümünüzde bulunan setleri bulun. MobiLFm’e kısa anahtar kelimeleri tanımasını ve çözümünüzde komut dosyalarını çalıştırmasını bile öğretebilirsiniz .

Aranabilir ve Güvenli
MobiLFm, Sohbet Portların’da tamamen oluşturulduğundan, başka bir Sohbet Kanal tablosunda arama yaptığınız gibi arama yapabilirsiniz. MobiLFm ayrıca, kullanıcılarınızın güvensiz ya da rahatsız edici olabilen genel sohbet ağlarında takılmadan sohbetin işbirliğini ve üretkenliğinden keyif almanızı sağlar.

MobiLFm İRc Server için Mesajlaşma
Bildirimler, MobiLFm çözümünüzdeki olaylardan da gelebilir: komut dosyası tetikleyicileri veya sunucu tarafı komut dosyaları, sistemdeki önemli olayların kullanıcılarını uyarmak için son sohbetleri yasaklar;

İşte MobiLFm’taki bildirimleri ve tıklanabilir bağlantıları gösteren hızlı bir Sitedir. Unutmayın, bu tamamen yerel MobiL Fm Sohbet Portu’dur; eklenti gerekmez.

Gerçek Zamanlı İşbirliği
Bölgedeyken, üretken kalmak istersiniz. MobiLFm, MobiL Sohbet’e diğer kullanıcılarınızla işbirliği yapmanıza, üzerinde çalıştığınız kayıtlara ekleri, görüntüleri ve bağlantıları göndermenize olanak tanır. Odada olmaktan daha iyi.

MobiLfm, Sohbet ağları için özel olarak oluşturulmuş özel ve aranabilir özelliktedir. Örneğin , sohbetlerinizde komutları – siparişleri onaylama, davetleri kabul etme veya sorun bildirimlerini kapatma – içinden komut dosyalarını çalıştırabilirsiniz . MobiLFm.Net tamamen kilitli ve betimleyebilir, böylece hem çalışma şeklini hem de göründüğü şekli değiştirebilirsiniz.

MobiLFmChat, işbirliğinizi daha verimli, üretken ve aranabilir hale getirir. Ortak içerik oluşturucularınızı Sohbet’ın kendisinden mesajlaşarak, komut dosyalarını başlatabilecek ve ekleri depolayabilecek, aranabilir, güvenli bir gerçek zamanlı Sohbet dizisi oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
40 okuma
10 Eylül, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?