sohbetler

Doğru Dostlukları seçin

Doğru tanışma yerini seçmeniz çok önemlidir. Kuvvetli bir Eş bulabiliceniz yardımcı olabilecek pek çok çevrimiçi tanışma siteleri olabilir, ancak buluşma sitenizin seçimi kime katılacağınıza karar verecektir. Bir çevrimiçi tanışma deneyiminin dışında ne istediğinizi düşünmeniz çok önemlidir ve buna göre kendiniz için doğru tanışma yerini seçebilirsiniz. Kanca mı, erkek arkadaş mı yoksa evlilik mi istiyorsun? Hedefinize bağlı olarak kendiniz için doğru tanışma sitelerini seçmeniz gerekecek. Bunu yapmazsan, çok fazla zaman harcarsın.

İlk Konuşma meselesi

Buluşma için giderken ilk izlenimler çok önemlidir. İlk tarihler, geleceğiniz ve aradığınızı bulma imkânınız için çok önemlidir. Öbür kişiyle ilgilenip ilgilenmediğinize karar vermek için yalnızca 12 dakikanıza ihtiyacınız var gibi görünüyor. Bu yüzden; ilk randevudaki ve toplantının ilk dakikasından itibaren bazılarınız olmalısınız. Bununla birlikte, kendiniz hakkında unuttuğunuz diğer kişiyi etkilemek üzerine odaklanmayın ve diğer kişiyi gerçekten isteyip istemediğinizi kontrol etmeyi unutmayın.

Sevdiklerinize dikkat edin

Hayatınızın sevgisini bulmak için, diğerini tanımanız gerekecek ve ikiniz arasında gerçekleşen iletişimde dikkat edilmesi gerektiğini göreceksiniz. Birbirinizle nasıl konuştuğunuza dikkatle bakın. Bir erkek çekici bulduğu bir kadınla konuştuğunda, ses tonusu yüksekten alçağa kadar değişir. Aynı şekilde, ikinizin de kullandığı sözcük türlerine odaklanmak da önemlidir. Aynı işlev sözcüklerini kullanıyorsanız, birlikte gelip kalmanız daha olasıdır.

Farklı Farklı sohbetler

Hayatınızın sevgisini karşılamak istiyorsanız, farklı yerlere gitmeniz ve farklı insanlarla tanışmanız gerekecek. Tek bir yere yapışırsanız, aynı tür insanlarla toplantı yapma olasılığı artar. Çubuğa yapışmak yerine, neden dışarı çıkıp farklı yerleri keşfe çıkarmıyorsunuz? Farklı türde yerlere gittiğinizde, çeşitli insan türleriyle tanışma imkânı artacaktır ve bu yerlerin bazılarında en iyi ortak bulabilirsiniz. Bunu yapmıyorsanız, pek çok potansiyel ortağı kaybediyorsun. Çıkın ve istediğiniz etkinliklerin farklı türlerine katılın çünkü o etkinlikle ilgilenen insanlar bulursunuz. İnsanlar bakkalda dururken bir araya geldi, bazıları maratonda bir araya geldi, bazıları otoparkta bir araya geldi, ve bazıları da farklı alanlarda gönüllü çalışırken ortaklarını buldu. Böylece, bir elini ekleyebilir ve sevdiğiniz farklı türde etkinliklerden hoşlanabilirsiniz ve aynı zamanda en iyi ortak da öğrenebilirsiniz.

özgürce Sohbeti deneyin

Eğer hayatınızın sevgisini istiyorsanız ve büyük bir aşk hayatı yaşarsanız, biraz motive olmanız gerekir. Doğru bir partneri sadece bir tarihte bulamamanız mümkün olabilir. Doğru olanı kendiniz bulmak için defalarca dışarı çıkmanız gerekebilir. Yani, bir veya birkaç tarihte başarısız olursanız, kayıtsız kalmayın ve tekrar deneyin. Başaramazsan tekrar deneyin, tekrar başarısız olursanız, doğru kişiyi bulana kadar tekrar deneyin.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
176 okuma
27 Ocak, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?