sohbetler

Eğer spor, müzik, radyo, canlı sohbet, ve çeşitli hobiler gibi veya birçok çevrimiçi oyun kanalının birinde bir zamanlanmış turu sırasında rahat bir konuşma için konularda görüş ilginç bir değişim için çevrenizdeki bir flört arıyor olun Mobilfm içinde sonsuza hızlı arkadaş bulabilirsiniz sohbet,Sohbet odalarımızın menzili, içinde bulunan kullanıcılar kadar çeşitlidir. Topluluğumuz, tüm federal devletlerden gelen Türkçe konuşan üyelerden oluşur, aynı zamanda dünyanın diğer bölgelerinden de oluşur. Ortalama olarak, kullanıcılarımız 29 yaşında, 16 ile 65 yaş arasındaki kullanıcılar kendi sohbet odalarında buluyorlar. Mobilfm sohbeti size sadece yeni ilginç insanlarla tanışma fırsatı sunmanın yanı sıra, aynı zamanda uzun vadeli temasları sürdürmek ve gerçek arkadaşlıklar kurmaktır. Bu, topluluğumuzda 18 yılı aşkın bir süredir dostluk ve ortaklıklar yetiştiren sayısız üye tarafından kanıtlanmıştır. Nadiren de olsa, Mobilfm topluluğunda başlayan sohbetler gerçek hayatta gerçek ilişkilere ve mutlu ailelere yol açtı.

Mobilfm hangi ücretsiz oyunları sunuyor?

MobiLFm Oyun kanal İsimleri.

1 .Test ,oyun kanalı amacı size Sunduğu Sorullar arasında Size Şıklar veriyor O şıklardan Doğru olanı Bulmanız.

2. OXM oyun ,kanalı En popiler ve en gözde olan oyun kanalı oxm bize Sunduğu sorularla en güzel oyunlardan bitanesi

3.   kanalı bu oyun kanalıda sana farklı fakrlı kelimeler sunuyor ve sende bunların için deki kelimeleri bulup yanıltaman yeterli.

4. ”Help Oyun ,Botu” bu Botun özeliklerinden birtanesi Sadece Kulanıcılara Komut Bilgisi Sunmak Bu oyunu ,oynarken ,Help ,irc ,komutlarını da öğrenebilirisniz.

5. ”Çarkıfelek’‘ oyun kanalı Bir zamanlar Mehmet Ali Erbil’in
Sundu ve izleme doyamadımız. günlerdeki gibi degil Sende katıl ve Çarkıfele !başlatman Yeterli olucak.

6. isLam,odası ,oyun botu ,Beden veya zihin gücünün sadece zevk almak, dinlenmek ve eğlenmek maksadıyla yaptığı işler.

Ben Şimdi Buraya Bütun Oyun kanalrını ve Amaçlarını yazma kalksam sayfam yetmicek 🙂 En güzeli ,Sitemizi Ziyaret Edip kendiniz onay verin oyun kanalrına hakkındaki bilgileri sizden duymamız daha iyi olur Oyun kanalında Girmek İçin TIKLAYIN bizim ,yorumuzu o kadar ,önemli değil sizin yorumlarınız bizim için daha çok önemli.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
218 okuma
4 Şubat, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?