tek sohbet

Mobil Sohbet
Mobil Uyumlu Sohbet Yazılımı: Tüm Cihazlar ve Tarayıcılar için Tek Sohbet
Yeni akıllı telefon / mobil sohbet yazılımımız, sizin için hayatı kolaylaştırmak için şirket içinde geliştirdiğimiz hızlı, tamamen interaktif, tamamen bağımsız bir yazılım çözümüdür. Çalıştırmak için üçüncü taraf yazılımı gerektirmez : İndirme yok, eklenti yok, yapılandırma yok ve kayıt yok. Kayıt olun ya da sadece konuk olarak giriş yapın ve birkaç saniye içinde sohbet edersiniz. Masaüstünüzden, dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan sohbet edebilir ve hepsi aynı yazılımı, aynı sunucuları kullanır ve tüm kullanıcılarımızla iletişim kurmanızı sağlar. Sadece işe yarıyor.

MobiLFm tamamen mobil uyumlu sohbet odaları bile tıpkı diğer web kamerası gibi Sohbet odaların’dan resim paylaşmak için akıllı telefonunuzun kamerasını kullanmak veya akışı sağlayacak. Bu doğru: Web sitemizi ve mikrofon özelliklerimizi, ek bir eklenti veya uygulama gerektirmeden en akıllı telefonlardan kullanabilirsiniz. Bu hala çevrimiçi sohbet odalarında oldukça yeni bir kavramdır ve biz bu sınırı daha da ileriye taşıyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
41 okuma
20 Eylül, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?